MSI 760GM-P23 Anakart Overclock Yapmayan Birini İdare Eder Mi?

Mithras

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar FX 6300 işlemci alacağım overclock veya SLİ ile işim yok yani anlayacağınız takıp çalıştıracam sadece
cheesy.gif
sadece 2 slotu var ve 1333 mhz detekliyor onu da göze aldım ayrıca ssd takmayacağım sizce bana uygun mu anakart 1.5 yıl kullanacağım bu pc için yeterli midir?

Msi 760Gm-P23 (Fx) Am3+ Amd 760G+Sb710 Ddr3 1333Mhz Dvı&Vga Anakart - Vatan Bilgisayar

Tabii ki biraz daha yüksek seviyelerde anakart almak sizin için de iyi olacaktır fakat bütçeniz düşükse, anakarttan da beklentileriniz düşükse idare edecektir.

Yani burada anlamadığım nokta şu anakarttan beklenti derken benim beklentim önümüzdeki 1 yıl içinde çıkacak oyunları orta veya yüksekte açmamı sağlasın bu benim için yeterli şuan ki ekran kartım 750ti işlemcim çok kötü onu fx 6300 yapıcam ona uygun ve ucuz diye bunu seçtim yani demek istediğim anakart oyun performansını etkiler mi?

Yok mu yanıtlayabilecek?

Vallahi ben şu sistemde kullanacağım

4 GB 1600 Mhz RAM
Fx 6300
MSİ 760GM-P23 (FX)
GTX 750ti MSİ OC Gaming
500 Watt Bronze

Yeni nesil oyunlarda sorun yaşar mıyım?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı