Ani ping problemi

v2-72099-3_large.jpg

Arkadaşlar merhaba. ASUS'un Wireless'ını kullanıyorum ama ona rağmen ani ping ve bağlantı kopması yaşıyorum.

ping.png

Bu kadar kaliteli bir Wireless kullanmama rağmen kablolu geçsem bir faydası olur mu? Şimdiden teşekkür ederim.

Elbette olur, kablosuz bağlantı ne kadar kaliteli olsa da bu sorunlar hep olacak. Bunu ben demiyorum, fizik böyle işliyor. Kablolu bağlantıya geçerseniz çok daha iyi, modem arayüzünden çok fazla internet kullananları kesebilirsiniz.

NetCut öneririm, kullananların hızını düşürebilir, hızlarını sıfır dişe çekerek direkt olarak bağlantılarını engelleyebilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Böyle Wireless'lar ne kadar kaliteli olursa olsun ping yapabiliyor, en iyisi kabloyla bağlanmandır ben ve arkadaşım öyle çözdük.
Ben de kablolu kullanıyorum. (Normalde Wi-Fi ama CS:GO rekabetçi maçlarında kablo takıyorum.) Ani ping olayı bende de mevcut. Bu korona olaylarından sonra akşamları baya olmaya başladı. Arkadaşın cihazında sorun olmayabilir de. Daha önce Wi-Fi'de uzun süreli stabil CS:GO oynadığım zamanlar da oldu. (Tabi modem ağzımın içine girecek kadar yakın.)

Mevcut internet hızınızı ve paketinizde sağlanacağı söylenen internet hız değerlerini atabilir misiniz? Wireless'ler herkes tarafında kötü bir izlenim bırakan cihazlar olsa da sıkıntı başka yerden çıkabilir.

Mevcut internet hızınızı ve paketinizde sağlanacağı söylenen internet hız değerlerini atabilir misiniz? Wireless'ler herkes tarafında kötü bir izlenim bırakan cihazlar olsa da sıkıntı başka yerden çıkabilir.
ddddd.png

İnternet hızım iyi. Ama bir anda ping 400 olunca bana oyunlarda işkence oluyor direkt donuyor büyük ihtimal ile kablolu geçeceğim
Modemden Wi-Fi kanal değişimi yapar mısınız?
netmaster.png
Modemin arayüzüne giriş yapamıyorum birde o sıkıntım var :D. Giriş butonuna bastığımda sayfa yenileniyor sadece

Dosya Ekleri

• netmaster.png
    netmaster.png
    42,3 KB · Görüntüleme: 17
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı