Anime Tavsiyesi

ottomans58

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.

Ben içeriğinde çocuksu ögelerin fazla olmadığı, daha çok ciddiyetin ağır bastığı, tabiri caizse yetişkinlerin bile izleyebileceği fakat içeriğinde erotik ve açık seçik çizimler olmayan animeler önermenizi istiyorum. Konusu hiç fark etmez ama bahsettiğim tarza örnek vermek gerekirse Death Note, Gangsta. ve Monster gibi animeler önerebilir misiniz? Saydıklarım arasında Gangsta.'da ve Monster'in birkaç bölümünde erotik sahne vardı fakat Death Note'da hatırladığım kadarıyla yoktu. Çizim ve konu olarak örnek teşkil etmesi açısından bunları saydım. Yani bu tarzda bildiğiniz animeleri sayarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Konu açılalı baya olmuş ama hala arıyorsan Joker Game'i tavsiye edebilirim yeni başlamış bir anime casusluk üzerine eğitim alan 6 insan ile ilgili ve oldukça keyifli bir anime.

Death Parade'i öneririm ben de. Gerçekten çok ilginç, insanları eleştirel bir niteliğe de sahip benim için.

Konu açılalı baya olmuş hadi bende yapayım,
Shingeki no Kyojin (Attack on Titan) çizimleri olsun, konusu olsun. Tek solukta bitti, tavsiye ederim. Hatta filmini yaptılar, filmide çok güzel bence (y)

Kiss X Sis, High School serisi yani Dxd ve death, Maken Ki, Campione, Chobits, Hagure Yuusha no Estetica, Shinmai Maou no Testament, School Days, gibi animeleri izleyebilirsin.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı