Anker Soundcore Life Q30 alınır mı?

Solo Sapiens

Hectopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
2149 TL'lik fiyatı var. Gündelik kullanım için alacağım. Fazlaca müzik dinler, video-dizi vs. izlerim. Bu fiyatı hak ediyor mu sizce yoksa daha iyi alternatifler var mıdır?

Link: https://www.amazon.com.tr/Anker-Soundcore-Bluetooth-Kablosuz-Kulaklık/dp/B09FTL8N7H/ref=sr_1_5?__mk_tr_TR=ÅMÅŽÕÑ&crid=1NBH31OYDCCIQ&keywords=Anker+Soundcore+Life+Q30&qid=1693143138&s=electronics&sprefix=anker+soundcore+life+q30,electronics,237&sr=1-5

Hocam ben bu kulaklığı 1.5 sene kullandım şimdi söyle söyleyeyim kışın çok güzeldi okulda sporda kütüphanede kullanırdım fakat şu an hava 30 derece ve ben ne sporda ne kütüphanede ne de dışarıda takabiliyorum suni deri pedleri olduğundan aşırı terletiyor ve 10 dk takınca direkt su gibi oluyor kulaklıklar amacım kulaklığı kötülemek değil yanlış anlama önerir misin? Diyeceksin evet parasına değer almanı öneririm ben o zaman 1600'e almıstım ve 2 hafta önce ikinci el olarak 1700'e sattım ve kulak içine geçtim ama Life Q30'un bassları çok güzel ekolayzır ayarları var ve Soundcore uygulamasında rahatlatıcı yağmur sesleri kuş sesleri vs var kitap okurken işe yarıyor benim için geçerli not almış bir kulaklık genel olarak.

Yeni konular

Geri
Yukarı