Aoc 24G2SPU/BK mı Lenovo R25i-30 mi seçilmeli?

blueleaf

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Bu iki monitör arasından NVIDIA 4060 Ti kartı ile 1080p için hangisini önerirsiniz?

AOC 2021 yılından, Lenovo 2023 yılından. AOC parlaklık 300 CD, Lenovo 400 CD. Lenovo HDR özellikli. AOC 8 (6 bit + frc) bit, Lenovo 8 bit. AOC hoparlör gücü 4 W, Lenovo 6 W vb. farkların önem derecelerini bilmiyorum.

AOC ekrandaki kırmızı vs. renkler ayarlarla azaltılabilir diye umuyorum. Bir de 1080P'de 27 ekran önerilmiyormuş. Lenovo'nun ekranı 24.5. bu ekran seçilirse pixellerde sorun olur mu AOC 2.8'e göre?

@Saint Lucia sizden de fikir rica ediyorum.

Son düzenleme:
Pikselleşme denen bu şehir efsanesi konusunun büyütülmemesi gerektiğini belirtmek isterim. Çoğu konuda bilgisini verdim. 27 inç/1080p monitör pikselleşmesi teknik bir konudur. Panel kalitesizse bu olabilir. Fakat bilinen markaların monitörlerinin dizaynı ve panelinden kaynaklı bu durum yaşanmıyor. Monitörün dibine girmediğin sürece pikselleri göremezsin.

Öneri konusuna gelirsek. AOC SPU her zaman yerini koruyan F/P bir monitör. Fakat HP Omen25i ve yeni çıkan Lenovo özellikleri ve panel kalitesi olarak bir tık önde ve ucuz.
Pivot şartsa Lenovo, değilse HP öneririm. Görüntü kalitesi ve sinematik fonksiyonları bir avantaj.

Geri
Yukarı