Elektronik Apple AirPods Pro (2. nesil) ve MagSafe Şarj Kutusu (USB-C) 7199 TL

Fikrimin hala aynı olduğunu söylemek isterim, illa ki vardır iPhone ile Samsung kulaklık kullanan ama çoğunluğun böyle olmadığını düşünüyorum ve bu bağlamda Samsung ürün önermenin mantığıma uymadığını dile getirdim. Sizinkine uyuyorsa ne güzel, özgür bir forumda siz de ben de fikirlerimizi paylaşabiliriz ve fikirlerimiz yüzünden tartışmaya gerek yok, fazla büyütmeyin kafanızda derim.

8400'e satılırken bir anda 7200'e düşmüş. Artık nasıl bir kâr marjıyla satıyorlarsa.

Türkiye'de satıcılar zıvanadan çıkmış durumda. Bu farkı ne dolar ne de vergi ile açıklayamazsınız.

1 hafta önce bu fiyata aldım iade ettim kullanılmış ürün geldi iade aldılar açmama rağmen hatta 2 gün kullandım sonradan farkına vardım garantisine IPhone'den görünce 1.5 ay olmuş başlayalı.

1 hafta önce bu fiyata aldım iade ettim kullanılmış ürün geldi iade aldılar açmama rağmen hatta 2 gün kullandım sonradan farkına vardım garantisine IPhone'den görünce 1.5 ay olmuş başlayalı.

Amazon'dan mı almıştınız? Ben MediaMarkt'tan 7650 liraya geçen haftalarda almıştım bir sorun çıkmadı fakat Amazon'da bu fiyata düştüğünü görünce biraz üzüldüm ama yine de çok bir fiyat farkı yok bir de böyle ürün gönderiyorlarsa iyi ki MediaMarkt'tan almışım.

Arkadaşlar sizce alınır mı? Mevcutta 3-4 sene önce aldığım Huawei bir kulaklığım var fakat artık kutunun içinde şarjının bitmesinden bıktım o yüzden arayıştayım. Ayrıca Steam Deck sahibiyim. Single player oyunlar oynuyorum sesi almamda bir sorun olur mu? Gecikme falan gibi yani.

Birisi AirPods kullanıyorsa kesin olarak Apple cihaz kullanıyordur mantığı aşırı saçma, benim kuzen AirPods'u Android ile kullanıyor.

Saçmalık ötesi. Ekstra gecikme olacak. AirPods'u güncelleyemeyeceksin. Çoğu özelliğini kullanamayacaksın. Ne anlamı kaldı?

Saçmalık ötesi. Ekstra gecikme olacak. AirPods'u güncelleyemeyeceksin. Çoğu özelliğini kullanamayacaksın. Ne anlamı kaldı?
Ekstra gecikme yok, ses kelitesinde değişiklik yok. Güncellemeyi benim cihazımdan yaptık ve evet özelliklerini kullanamıyor fakat özelliği için değil ses kalitesi için kullanıyor.

Geri
Yukarı