Apple EarPods alınır mı?

Sasageyo

Hectopat
PC de kulak üstü kulaklık kullanmaktan bıktığım için kulak içi almaya karar verdim. Silikonlu istemiyorum o yüzden Apple'ın kablolu kulaklığına karar verdim gibi. Bir Apex oyuncusu var aceu diye o da bundan kullanıyor galiba. Oyun için alacağım ses kalitesi nasıldır? İyi ses kasabilir miyim? Bundan daha iyi dediğiniz silikonsuz kulaklık var mıdır? Bütçem 600 civarı.

PC de kulak üstü kulaklık kullanmaktan bıktığım için kulak içi almaya karar verdim. Silikonlu istemiyorum o yüzden Apple'ın kablolu kulaklığına karar verdim gibi. Bir Apex oyuncusu var aceu diye o da bundan kullanıyor galiba. Oyun için alacağım ses kalitesi nasıldır? İyi ses kasabilir miyim? Bundan daha iyi dediğiniz silikonsuz kulaklık var mıdır? Bütçem 600 civarı.
Ses kasmalı oyunlarda çok bir şey bekleme

Bu kulaklıkla ses falan kasamazsın. Eğer ses kasmak istiyorsan 2000-3000 TL civarlarında parayı gözden çıkarıp gerçekten güzel bir oyuncu kulaklığı satın almalısın ki onlarda senin aradığın kriterlere uygun değil.

Bu kulaklıkla ses falan kasamazsın. Eğer ses kasmak istiyorsan 2000-3000 TL civarlarında parayı gözden çıkarıp gerçekten güzel bir oyuncu kulaklığı satın almalısın ki onlarda senin aradığın kriterlere uygun değil.

Razer Kraken alabilirsin.

Zaten Kraken TE var bende ama hem ağır geliyor hem de kulak üstü kullanmak yordu sürekli baskı yapmasından dolayı. En azından biraz da olsa ses kasabileceğim silikonsuz kulaklık arıyorum. Var mı öneriniz?

Zaten Kraken TE var bende ama hem ağır geliyor hem de kulak üstü kullanmak yordu sürekli baskı yapmasından dolayı. En azından biraz da olsa ses kasabileceğim silikonsuz kulaklık arıyorum. Var mı öneriniz?
Kullanacağın sistemdeki ses kartının da biraz etkisi var. Rezalet bir sistemin yoktur diye düşünüyorum. Ortalama bir anakart ve entegre ses işlemcisi olduğunu varsayıyorum.

Sesleri düzgün bir şekilde optimize edilmiş oyunlarda bu kulaklık ile rahatça ses kasabilirsin. CS:GO, Valorant vb. Ancak COD:MW gibi daha komplike seslere sahip oyunlarda pek tatmin olabileceğini sanmıyorum. Özellikle de PUBG gibi ayak seslerinin rezalet olduğu oyunlarda düşük performans alacaksın muhtemelen.

Günlük kullanımları da hesaba katarsan (müzik,film vb.) bu kulaklık f/p olarak seni idare eder. Sürücüleri muadillerine göre daha başarılı çünkü.

Kullanacağın sistemdeki ses kartının da biraz etkisi var. Rezalet bir sistemin yoktur diye düşünüyorum. Ortalama bir anakart ve entegre ses işlemcisi olduğunu varsayıyorum.

Sesleri düzgün bir şekilde optimize edilmiş oyunlarda bu kulaklık ile rahatça ses kasabilirsin. CS:GO, Valorant vb. ancak CoD: MW gibi daha komplike seslere sahip oyunlarda pek tatmin olabileceğini sanmıyorum. Özellikle de PUBG gibi ayak seslerinin rezalet olduğu oyunlarda düşük performans alacaksın muhtemelen.

Günlük kullanımları da hesaba katarsan (müzik, film vb.) Bu kulaklık F/P olarak seni idare eder. Sürücüleri muadillerine göre daha başarılı çünkü.

Razer kulaklığımın ses kartı var ona takacağım. CoD'da falan düzgün ses kasamazsam bir süreliğine tekrar kulak üstü kulaklığa geçerim olmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı