Apple orijinal şeffaf kılıf iyi korur mu?

Hocam apple bunu hangi malzemeyle yapıyorda o kadar kaliteli oluyor ? Normal yumuşak silikon değil mi? En fazla ne olabilir bu malzeme?
Apple çalışanları karanlık bir ayinle satıştan önce kılıfı mı kutsuyor?
Alın hocam 1749 liralık kılıfı. Keyfinize bakın. Buradaki kimseyi de dinlemeyin.
Benim anlamadığım kıytırık bir kılıf için Apple teknik servis hizmeti nasıl övülebilir, yani Zorlu Center mağazasına elinde silikon sallayarak "destek istiyorum sizden" diye girmek nereden baksan ayıptır.

Bas parayı al yenisini o ne öyle fakir gibi.
Kılıfın slikon bile değil önce araştırın sonra yorum yapın.

Son düzenleme:
Bu senaryoda düşen zemin, elmas kesim motor bloğu silindir yüzeyi sanırım. Bu kılıf ekranı bence mümkün değil korumaz, genel olarak zeminlerde girinti çıkıntılar var. Çıkıntıya denk geldiğinde basınç tek yüzeyden absorbe edildiğinden direkt çatlama olacak. Düşük yüzey alanı = artan basınç = düşen mukavemet.

6S Plus'ımda Apple'ın silikon kılıfı bu renkli olanlar vardı replikada tabii orijinal görünümlü onunda altı açıktı gerçektende çok iyi korumuştu cihazı çok kez düşürmeme rağmen ve replika bir kılıf olmasına rağmen.

Hocam Apple bunu hangi malzemeyle yapıyorda o kadar kaliteli oluyor? Normal yumuşak silikon değil mi? En fazla ne olabilir bu malzeme?
Apple çalışanları karanlık bir ayinle satıştan önce kılıfı mı kutsuyor?
Alın hocam 1749 liralık kılıfı. Keyfinize bakın. Buradaki kimseyi de dinlemeyin.
Hatta bir hocaya gidip 50.000 liraya falan muska da yazdırın telefon için.

Bahsettiğim kılıf silikon bile değil 😂

Son düzenleyen: Moderatör:
6S Plus'ımda Apple'ın silikon kılıfı bu renkli olanlar vardı replikada tabii orijinal görünümlü onunda altı açıktı gerçektende çok iyi korumuştu cihazı çok kez düşürmeme rağmen ve replika bir kılıf olmasına rağmen.
İnanırım hocam, var öyle arkadaşlarım da günde 5 vakit telefon düşürüyorlar bir şey olmuyor ancak risk her zaman fazla. 6S Plus bir de sağlam telefondu diye hatırlıyorum. Ya da tam böyle değildir de biraz payı fazladır replika olduğundan.

Dostum, @kino arkadaşın da dediği gibi Apple hasardan korumak amaçlı yapmıyor kılıfları, çiziklerden muaf tutmak için yapıyor. Hele ki istediğiniz kılıfın altı açık, alttan bir hasar aldı mı ne cam kalır ne kasa. Bu kadar insan almayın diye tavsiye veriyor, siz hala silikon bile değil diye savunma yapıyorsunuz. Görsellik istiyorsanız paranız varsa alın fakat koruma açısından vasat. Forumda 14 Pro - 15 Pro kullanan çoğu kişinin parası var ona rağmen almıyor insanlar boşa tavsiye etmiyorum demiyor.

Dostum, @kino arkadaşın da dediği gibi Apple hasardan korumak amaçlı yapmıyor kılıfları, çiziklerden muaf tutmak için yapıyor. Hele ki istediğiniz kılıfın altı açık, alttan bir hasar aldı mı ne cam kalır ne kasa. Bu kadar insan almayın diye tavsiye veriyor, siz hala silikon bile değil diye savunma yapıyorsunuz. Görsellik istiyorsanız paranız varsa alın fakat koruma açısından vasat. Forumda 14 Pro - 15 Pro kullanan çoğu kişinin parası var ona rağmen almıyor insanlar boşa tavsiye etmiyorum demiyor.
Kılıfı slikon değil diye savunmuyorum. Kullanıcı deneyimi bile olmadan çin malı bir kılıf atıp o da slikon bu da slikon ne farkı var denilirse konu başka yere gidebiliyor. Ben kılıf önerisi istemedim.

Geri
Yukarı