Apple Türkiye Mağazası Açıldı! İşte Apple Online Store

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Apple, Türkiye’de Apple Online Store’un açıldığını resmen duyurdu. Artık Apple ürünleri, aracı bir mağaza olmadan direkt olarak Apple’dan...
hvamym9VxA8

Daha fazlası...

Şükür kavuşturana.

235Tl üzeri alışverişte ücretsiz teslimat ve ücretsiz iade wuhuu!
Lazer baskı bedava! Örneğin iPod hediye edeceksiniz arkasına 'Leyla Seni Seviyorum' alt satıra 'Sapığın IQRI'
Bonus, World, Maximum, Axess kartlara peşin fiyatına 12 taksit.
Ödemeyi banka havalesiyle yaparsanız herhangi bir üründe %4 indirim kazanıyorsunuz.
Eğitim indirimi (Öğrenci, öğretim görevlisi ...vs) Apple Store TR - Eğitim için Apple Store (Türkiye)

Şimdilik gözüme çarpan bunlar.

En başta Retina ekran olması 1.000 TL fark atıyor. Birde boyut haliyle dizayn farkı ortaya çıkıyor. Diğer ekstra teknoloji (Thunderbolt) ve yazılım farkıda geliyor mu bilmiyorum.

Bir diğer önemli özellik normalinde 500Gb HDD varken yenisinde 512Gb - 1 Tb PCI e Flash Depolama var. 1.500 - 2.500 TL sadece o. İşlemci farkı i7 fakat Haswell mimari o yüzden grafik çipi, pil ömrü, pil tasarrufu çok farklı. 3.5-3.8 Ghz çıkabiliyor eskiside öylemiydi bilmiyorum. Zaten Haswell mimari sanki Apple Laptoplar için hazırlanmış tamam diğerlerinin de işine yarıyor ama burada daha ön plandaydı. Bellek yeni modellerde 16 Gb. orta düzey Render makinesi gibi.
Mesela burdaki Apple bayii de bakıyorum daha ucuz fiyatlar var ama aradaki fark at ile deve değil.

Video sadece boyut için çünki 7.000 Tl lık model ile tam olarak aynı değil bir alt seviyesi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Abartıyor gibi olmasın ama 13'' boyut olan modeline hastayım, çok zarif.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı