Apple Watch yazılım güncelleme

musaayar35

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Ben iPhone 7 kullanıyorum ve Apple Watch 7 saatim var. iPhone 7 yazılım güncellemesi alamadığından Apple Watch'a yeni Watchos'u yükleyemiyorum. Şöyle bir şey denemek istiyorum babamda iPhone 13 var. Saatimi yazılım güncellemek için ona bağlasam güncelleyip tekrar kendi telefonuma bağlamak istediğimde sıkıntı çıkarır mı? Bunu sormak istedim iyi akşamlar.

Merhaba. Ben iPhone 7 kullanıyorum ve Apple Watch 7 saatim var. iPhone 7 yazılım güncellemesi alamadığından Apple Watch'a yeni Watchos'u yükleyemiyorum. Şöyle bir şey denemek istiyorum babamda iPhone 13 var. Saatimi yazılım güncellemek için ona bağlasam güncelleyip tekrar kendi telefonuma bağlamak istediğimde sıkıntı çıkarır mı? Bunu sormak istedim iyi akşamlar.
Apple Watch şu anki telefonunuzdan daha pahalı zaten. Üst modele çıkmayı deneyebilirsiniz. Her güncellemede babanızın telefonunu kullanırsanız sıkar bu iş.

Hocam ben saati ilk aldığımda telefonda ios 15 vardı ve bağlanmadı bence siz bağlantıyı kestikten sonra tekrar bağlanmayabilir bir nevi kumar oynarsınız gerek yok bence.

Apple Watch'lar appleında sitesinde söylediği gibi artık iOS 16'dan aşağı sürümde bağlanmıyor. 2 hafta önce Apple Watch SE 2. nesil almıştım telefonum iOS 15 teydi bağlanmadı. iOS 16 ya yükseltince bağlandı. Öyle bir şey yaparsan muhtemel kendi telefonuna bir daha bağlanmaz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı