Arkadaşıma nasıl ulaşabilirim?

Lynx91

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, benim yaklaşık 2 yıllık bir arkadasligim vardı ve kardeş gibiydik. Yaklaşık 3 gündür çocuktan haber alamıyorum. Ailesi elinden telefonunu bilgisayarını vs aldı çocuk elbet bana ulaşır bu konuda eminim fakat ne zaman bilmiyorum. Ailesine başka bir arkadaşım ulaşmaya çalışmış durumunu sormak için fakat annesi engellemiş, benimle konuşmasını kesinlikle istemiyorlar fakat ben arkadaşımla istiyorum ki o da benimle. 2 gün önce beni saat 10.36 da aramış fakat telefon bende değildi çocuğun elinde, çocuğun Steam, telefonu numarası, mail hesabı, ailesinin numarası (dayısının, annesinin babasının, anneannesinin) numaraları var çocuğa bir daha ulaşamamaktan korkuyorum çünkü en yakın arkadaşım. Kafa dağıtmak için oyun oynadigimda veya müzik dinlediğimde boğuluyor gibi hissediyorum. Birlikte oynadığımız oyunları şarkıları tek dinlemek, oynamak beni çok boğuyor. Bu konu hakkında ne yapabilirim? Cidden kötü hissediyorum.

Birine bu kadar bağlanarak hata yapmışsınız. Elinden bir şey gelmez. Ailesi seninle görüşmesini istemiyorsa görüşemezsin. 18 yaşında değilse hiç görüşemezsin zaten. Elinden gelebilecek şeyleride denemişsin, olmamış. Bir şey yapamazsın kısaca. Farklı müzikler dinle, farklı oyunlar oyna.

Geri
Yukarı