Armoury Crate "yükleme başarısız" hatası

cyperus

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 1 aydır uğraşıyorum ama bir türlü çözüm bulamadım "ASUS TUF K3 ve ASUS TUF m3" klavye ve farem var ama "Armoury Crate" uygulamasını yüklenmiyor. İnternette de ki Türkçe ve yabancı kaynakların tamamını dendim çözüm bulamadım, eski konular da bir tane video gördüm bir tek onu deneyemedim, video siliniş hata şu şekilde yardımlarınızı bekliyorum.

Dosya Ekleri

• hata.png
    hata.png
    209,2 KB · Görüntüleme: 84
biosunuzun güncel olup olmadığını kontrol ettiniz mi? ben güncelledikten sonra yükleyebildim

Armoury Crate uygulaması böyle. Yeni güncelleme geldiğinde Türkçe sürümü hemen çıkmadığından sürekli böyle oluyor. Tabi Türkçe sürüm çıktığında tekrar yeni güncelleme geliyor ve böylece kısır döngüye dönüyor. Sırf bu uygulamayı kullanamıyorum diye ASUS kulaklığımı sinirle parçalayıp RAZER aldım. Bu uygulamanın berbatlığından dolayı kullanıcılara hiç bir zaman ASUS ekipman önermiyorum.

Güncellemelerinizi kontrol edin. Kendi sitesi üzerinden uninstall tool uygulamasını indirip çalıştırın artık dosyaları temizlensin tekrar kurulum yapın. Asus şu yazılım işini bir beceremedi.

IMG_20230102_021210.jpg
Screenshot_2023-01-02-02-11-47-338_com.android.chrome.jpg

@Suvolta evet hocam denedim.
İkinci olarak da "ASUS Aura ve Armoury Control servis" indirip sonra bütün dosyaları silip tekrar denedim ama sonuç alamadım.
Bende makro ya da yazılım hatası verdiğinde genelde tools ile temizleyip tekrar kurarak sorunu çözüyorum. Şu Tayvanlılar ekipman konusunda iyi hoş ama Asus'un yazılımları cidden berbat. Saçma sapan çözümü olmayan sorunları var. Fareye makro atıyorum controller olarak algılıyor oyunlarda controller olarak fare görünüyor. Elden Ring'i controller ile oynayamıyordum anca mouse çıkartmam gerekiyordu 2 gün uğraştım regedit üzerinden dosyalarıyla oynayarak hallettim.

Diğer arkadaşın söylediğini kontrol edin biosunuz güncel mi?

Geri
Yukarı