Artisan hayate otsu vs LGG Saturn Pro

6 yıldır qck+ kullanıyorum gidip böyle milletin qck'ya laf atması ve artisanı övmesi nedeniyle artisan zero aldım aim çöp oldu. Qck kullanırken aim sanki hedeflere kitleniyormuş gibi hissederken artisanın hiç bir iyi tarafını görmedim sadece aimlab gridshotta iyi skor almamı sağladı oyunlarda ise geriledim.

6 yıldır qck+ kullanıyorum gidip böyle milletin qck'ya laf atması ve artisanı övmesi nedeniyle artisan zero aldım aim çöp oldu. Qck kullanırken aim sanki hedeflere kitleniyormuş gibi hissederken artisanın hiç bir iyi tarafını görmedim sadece aimlab gridshotta iyi skor almamı sağladı oyunlarda ise geriledim.
6 yıldır QcK+ kullanmanız mevzuyu açıklıyor zaten. Artisan'ın her padi top tier. O kadar uzun süredir kullanıyorsanız alışmanız gerekiyor.

6 yıldır QCK+ kullanıyorum gidip böyle milletin QCK'ya laf atması ve artisanı övmesi nedeniyle artisan Zero aldım aim çöp oldu. QCK kullanırken aim sanki hedeflere kitleniyormuş gibi hissederken artisanın hiçbir iyi tarafını görmedim sadece Aim Lab gridshotta iyi skor almamı sağladı oyunlarda ise geriledim.

Alışma süreci diye bir şey vardır direk alıp 2. gün kötü bune ne yaptı gibi söylemler zaten doğal o mouse pad dünyanın en iyi mouse padlerinden afedersiniz de QCK 1071 malazgirt savaşın da dedem tarafından üretildi 6 yıl kullanıyorsan zaten alışma süreci olması lazım.

Ki açıkçası benim fikrim saturn daha iyi ama oyununa göre Apex Legends gibi hızlı oyunlar oynayacaksan rakibi takip etmeli oyunlar da otsu daha iyi fakat CS Valorant Rainbow aklınıza gelebilecek rekabete dayalı FPS oyunları kontrol istediği için saturn çok çok daha iyi bu konu da hangi oyunları oynadığına bağlı.

Geri
Yukarı