Askerlik Bedelli ücretini yatıramazsam ne olur?

erdemkilic7

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar;

Yeni bedelli sistemin de E-Devlet üzerinden başvurumu tamamladım gerekli bütün işlemleri halletim bir tek 31 Aralık 2019'a kadar (33 bin 230) TL ödeme yapmam kaldı fakat aklımda bir soru var şimdi ben bu parayı bulup yatıramazsam bir daha bedelli yapma şansım kalmayacak mı? Eğer hakkım yanmıyorsa biraz daha süre zarfında bu parayı toplayıp diğer bedellide askerlik görevimi yerine getirebilirim.

Bu konuda bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar;

Yeni bedelli sistemin de E-Devlet üzerinden başvurumu tamamladım gerekli bütün işlemleri halletim bir tek 31 Aralık 2019'a kadar (33 bin 230) TL ödeme yapmam kaldı fakat aklımda bir soru var şimdi ben bu parayı bulup yatıramazsam bir daha bedelli yapma şansım kalmayacak mı? Eğer hakkım yanmıyorsa biraz daha süre zarfında bu parayı toplayıp diğer bedellide askerlik görevimi yerine getirebilirim.

Bu konuda bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim :)
Tabi ki de hakkın yanar. Tecilin de yoksa askere alırlar yılbaşından sonra heralde. :)

Onu bunu bilmem de yarın hükümet değişir de gelenler para iadesi yapıp tam askerlik yaptırırsa şaşırmayın

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı