Çözüldü Assetto Corsa yarışa girince "Unexpected error" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

muratkvl

Picopat
Önceden oynayabiliyordum, oyun orijinal fakat trafik modundan sonra oynayamamaya başladım. Sonra oyunu tüm kalıntılarına kadar temizledim ve yeniden Steam'den yükledim fakat yine aynı. Ne yapmalıyım?

Ekran Görüntüsü (232).png

Son düzenleyen: Moderatör:
CSP kurmazsanız bir çok mod çalışmaz. Oyuna Content Manager ile girmelisiniz ve Content Manager içinden ayarlarda yer alan Custom Shader Patch kurmalısınız.

Oyunum orijinal ilk başta girebildim fakat sonra trafik modu kurdum kurduktan sonra bir daha giremedim. Sonra oyunu 3 kere sildim tüm kalıntılarıyla fakat tekrar yükleyince giremedim. Mod kurmadım yeni oyuna hiçbir şeyi ellemedim. Bu hata neden oluyor?

Ekran Görüntüsü (243).png

Oyunum orijinal ilk başta girebildim fakat sonra trafik modu kurdum kurduktan sonra bir daha giremedim. Sonra oyunu 3 kere sildim tüm kalıntılarıyla fakat tekrar yükleyince giremedim. Mod kurmadım yeni oyuna hiçbir şeyi ellemedim. Bu hata neden oluyor?

Eki Görüntüle 2151939

Custom shader patchlerde sıkıntı var gibi, silip manuel kurmayı deneyebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (244).png
    Ekran Görüntüsü (244).png
    259,2 KB · Görüntüleme: 3

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (245).png
    Ekran Görüntüsü (245).png
    249,2 KB · Görüntüleme: 3

Geri
Yukarı