Asus GTX 760 mı Sapphire R9 270X mi ??

• Konuyu başlatan genx
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 1B
Sapphire mi Asus mu öneriyorsunuz ?? Açıkçası R9 280'nin çekirdek hızı biraz kafama takılmadı da değil neden bu kadar düşük.
@Kubilay22
@JoyToyMe

Çekirdek hızını pek önemsemeyin. R9 280 açık ara farkla bu söylediğiniz 2 kartı gerisinde bırakır. Ancak R9 280 yerine söylediğin 2 karttan birini seçeceksen elbette Asus GTX760 alın.

O zaman kararımı verip sisteme R9 280'i ekliyorum teşekkürler... :)
TECH.JPG

O.C yapmadan kullanmam bu işlemciyi zaten intel'in 20.yıl şerefi ;) tabii ki yanında bir soğutucu da alacağım fakat henüz karar veremedim. Önereceğin bir soğutucu var mı ? @Kubilay22

Güncel oyunları 4gb ile oynayabileceğimi düşünüyorum fakat ilerde ekleyebilirim veya biraz daha fazla bütçeyi açabilirsem dediğini yapmayı düşünüyorum @Silinen üye

Güncel oyunları 4gb ile oynayabileceğimi düşünüyorum fakat ilerde ekleyebilirim veya biraz daha fazla bütçeyi açabilirsem dediğini yapmayı düşünüyorum @Silinen üye
Şuan kendimde 4 gb kullanıyorum. Mevcut güncel oyunlarda bir sorun yaşamadım. Gta 5 gelince belki 8 gb yaparım rami. Soğutucu olarak düşük bütçeli t2 mini vaya şu modeli alabilirsin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı