Satılık ASUS HD 6670 GDDR5 1 GB

havalinick

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
350 TL fiyatında satıyorum, pazarlık yapamam maalesef. Anakartım ile uyumlu olmadığı için canlı test gösteremeyeceğim fakat önceden yapılan testlerin görselini ekte ekledim.
Asus'un 1 GB GDDR5 modelidir.
İstanbul içi elden satılık.
image.png

WhatsApp Image 2023-01-23 at 21.28.15.jpeg

Fiyat gayet güzel hocam fakat sisteminizle uyuşmama sebebini biliyor musunuz? Normalde PCI-e kullanan bilgisayarlarda ve takılan ekran kartlarında çok nadir uyumsuzluk olabiliyor, ona mı denk geldiniz? :)

@Yiğitt35 Lafı ağzımdan aldınız tam da aynısını yazacaktım.

@havalinick Anakartla nasıl uyuşmuyor? Anakartınız eski nesil AGP slot olanlardan mı?

Bu arada fiyat uygun. 900-1080p giriş seviye kasası olanlar faydalanabilir.

@Yiğitt35 Lafı ağzımdan aldınız tam da aynısını yazacaktım.

@havalinick Anakartla nasıl uyuşmuyor? Anakartınız eski nesil AGP slot olanlardan mı?

Bu arada fiyat uygun. 900-1080p giriş seviye kasası olanlar faydalanabilir.
Fiyat gayet güzel hocam fakat sisteminizle uyuşmama sebebini biliyor musunuz? Normalde PCI-e kullanan bilgisayarlarda ve takılan ekran kartlarında çok nadir uyumsuzluk olabiliyor, ona mı denk geldiniz? :)
Anlamadım hocam Gigabyte H510m h anakartta denedim açılmadı (aynı şekilde GT 710'da da olmadı). 1660s ve 1050 de görüntü verdi. Farklı bir anakartta ise sıkıntısız çalıştı.

Gigabyte H510m h anakartta denedim açılmadı
O zaman uyumsuz demeyeceksin. Belki ekran kartı bozuldu? Millete bilmeden bozuk kart satacaksın. Normalde bu yöntemi uyanık çakal fırsatçılar kullanır ama senin iyi niyetli olduğunu düşünerek ekran kartına gerekli testleri yapıp, çalıştığına emin olup o şekilde tekrar ilana koymanı rica edeceğim.

Akıbeti bilinmeyen bir donanım bu şekilde satılmaz. Satıcıysan bile sattığın malın durumunu bilmen lazım.

O zaman uyumsuz demeyeceksin. Belki ekran kartı bozuldu? Millete bilmeden bozuk kart satacaksın. Normalde bu yöntemi uyanık çakal fırsatçılar kullanır ama senin iyi niyetli olduğunu düşünerek ekran kartına gerekli testleri yapıp, çalıştığına emin olup o şekilde tekrar ilana koymanı rica edeceğim.

Akıbeti bilinmeyen bir donanım bu şekilde satılmaz. Satıcıysan bile sattığın malın durumunu bilmen lazım.
Dün farklı bir anakartta test edildi sıkıntısız çalışıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı