Asus M5A97 R2.0 tabanlı sistem

AMD artık eskisi gibi değil. Artık 1 ay içerisinde güncelleme getiriyor. Onu bırakın birde Mantle desteği de çabası.
Mantle teknolojisi farklı bir API olduğu için mantle teknolojisini kullanırken Direct X teknolojisine gerek yoktur. Mantle teknolojisi, Direct X gibi bir aracı olmadan doğrudan bütündonanım kaynaklarına erişim sağlayabilmektedir. Mantle teknolojisi ince katmanlı bir API'dir. Bunu daha yeni senden duydum yeni nesil kartlar Directx 12 ve üstü Windows 8 destekliyor bildiğim kadarıyla. Bundan da iyi mi ?

Bi incelemede görmüştüm sanırım AMD sistemde ekran kartsız (onboard) BF4 testinde low ayarlarda gayet akıcı oynadıklarını görmüştüm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Açıklamayı yapmışssın zaten yüksek işlemci gücü gerektiren oyunlarda Mantle teknolojisini kullanmak daha mantıklıdır.

AMD artık eskisi gibi değil. Artık 1 ay içerisinde güncelleme getiriyor. Onu bırakın birde Mantle desteği de çabası.

Sen AMD'den memnun musun? Güncellemeleri FPS konusunda işe yarıyor mu?

Açıklamayı yapmışssın zaten yüksek işlemci gücü gerektiren oyunlarda Mantle teknolojisini kullanmak daha mantıklıdır.
Açıklamayı Mantle'yi google'yi aratıp kopyala yapıştır yaptım. Söylemek istediğim mantle teknolojisini sizden duyduğumdu.

Ben şu anda memnunum sorun yok. Ama ben pek fazla oyun oynamıyorum açıkcası daha yeni güncellemesini yaptım. Ama ben laptop kullanıyorum imzamdakini. Daha önce oynadıklarım, Batman Arkham Hıgh'da, Nba 2k14 hıgh'da, Max payne 3 Hıgh'da ama güncellemeden sonra hıghda oynadım. Şimdide Sleeping dogs oynuyorum bir sıkıntı yok.

Ben şu anda memnunum sorun yok. Ama ben pek fazla oyun oynamıyorum açıkcası daha yeni güncellemesini yaptım. Ama ben laptop kullanıyorum imzamdakini. Daha önce oynadıklarım, Bathman Arkham Hıghda, Nba 2k14 hıghda, Max payne 3 Hıghda, Ama güncellemeden sonra hıghda oynadım. Şimdide Sleeping dogs oynuyorum bir sıkıntı yok.

Anladım. Stoğa gelirse 280x'e yönelebilirim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı