Asus MX239 Monitör Ses Sorunu

BlackBurn81

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. 1 ay önce Bu monitörü aldım. Monitörün kendisinde hoparlör var fakat ses biraz kötü çıkıyor. Bilgisayardan ayarları kurcaladım fakat yine düzelmedi. Monitörde mi bir sıkıntı var yoksa ayarları mı öyle. Bunu düzeltmenin bir yolu var mı? Şimdiden teşekkürler.

Driver'ları nasıl indireceğimi bilmiyorum. Asus'un kendi sitesinden de baktım ama bulamadım. Ve Driver olsaydı kutu içerisinden dvd çıkması gerekmez miydi? Kutudan çıkmadı da.

Sorunu bilen yok mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. 1 ay önce Bu monitörü aldım. Monitörün kendisinde hoparlör var fakat ses biraz kötü çıkıyor. Bilgisayardan ayarları kurcaladım fakat yine düzelmedi. Monitörde mi bir sıkıntı var yoksa ayarları mı öyle. Bunu düzeltmenin bir yolu var mı? Şimdiden teşekkürler.

Kötü çıkıyordan kastınız tam olarak nedir bunu anlamak gerek. Ayrıca ne yaparken sesi kötü?

Ayrıca ne yaparken sesi kötü?
Sesi her şeyde öyle belirli bir şeyde değil. Müzik dinlerken, oyun oynarken vb.

Bende mx239h var nasıl ses kötü çıkıyor ? Ses kalitesi çok iyi.
Yani nasıl anlatacağım bilmiyorum. Ses gür çıkıyor güzel çıkıyor fakat biraz boğuk gibi. Elimdeki telefon ile videosunu çekmiştim fakat telefon dandik olduğu için saçma sapan sesler çıkıyor yani sorun anlaşılmıyor. Bir yolunu bulup sesi size atabilirsem atacağım.

Son düzenleme:
Sesi her şeyde öyle belirli bir şeyde değil. Müzik dinlerken, oyun oynarken vb.

Yani nasıl anlatacağım bilmiyorum. Ses gür çıkıyor güzel çıkıyor fakat biraz boğuk gibi. Elimdeki telefon ile videosunu çekmiştim fakat telefon dandik olduğu için saçma sapan sesler çıkıyor yani sorun anlaşılmıyor. Bir yolunu bulup sesi size atabilirsem atacağım.

Son seste müzik dinlerken bende'de boğulma oluyor seste, ama son sese getirmesen bile yeterince yüksek ses çıkıyor.

Son seste müzik dinlerken bende'de boğulma oluyor seste, ama son sese getirmesen bile yeterince yüksek ses çıkıyor.
Ses zaten yüksek değil. Monitörün sesi hoparlörden daha gür çıkıyor ama boğuk çıkıyor.

Monitör ayarlarında istem kurulumundan sesi 100 ise 80-70'e çekin ve öyle deneyin.
Dediğiniz yaptım fakat yine olmadı. Şimdi Video çektim umarım anlaşılmıştır. Yükleme bitince linki paylaşacağım.

Videoyu yükledim. İnşallah anlaşılıyordur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı