Asus R9 280 vs MSI R9 280 vs XFX R9 280

Arman

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar;

AMD R9 280 Almayı düşünüyorum fakat markalarda sıkıntım var. Hangi marka almalıyım, onu düşünüyorum.
MSI ve ASUS zaten bilinen markalar ve bunu yanına yeni XFX geldi.
XFX Avrupa'da kullanılan bir kart diye biliyorum.
Size sormak istediğim şu;
Asus mu?
MSI mı ?
XFX mi?
:D

Birde neden Asus daha pahalı MSI'ın 690 lira iken Asus'un 750 TL, bunun sebebi nedir ve yan olarak XFX 280x neden 770 TL, bilgilendirirseniz sevinirim.

Şimdiden teşekkürler :D

asus.png

MSı.png

xfx.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar XFX önermez misiniz peki ? XFX bildiğim kadarıyla ülkemize yeni giriş yaptı ve Avrupa'da sevilen bir marka. Ama Türkiye'de ne kadar teknik servisi var orası bilinmez. Sizce XFX alması da mantıklı olmaz mı ?

- Ben XFX ten aldım..

- Aynı çelişkide bende kalmıştım hatta baya bi süre Asus'un r9 280 modelini beklemiştim....Bi ara vatan stoklarına Asusun geldiğini görünce hmn almaya gittim fkt oradaki oyun hastası bi satıcının önerisi ile xfx 280x'i alıp çıkmıştım :D
- Halen daha düşünüyorum acaba satıcının stok fazlası ürün sattırma oyununa mı geldim diye ? Ancak Battle Field 4 ü Ultra High'de (herşeyinin son ayarlarında) denedim ve akıcı,devamlı, kaliteli bi şekilde oynadım....Çokda şaşırmıştım bu nası bi çözünürlük bu nası bi güzellik die ama bu değerlerin bu kartı denemeye yettiğini düşünmüyorum çünkü hiçbirşey hissetmedi sanki kart :)
- Ve overclock muş şuymuş buymuş çok geride kalmışım.... Sırf bunları öğrenmek ve kartımı deneyip bu kartı tam randımanlı daha nasıl kullanabilirim diye bu muhabbetleri öğrenmek için bu siteye üye oldum.Gerekli bilgileri toplayıp kartı denediğimde XFX kalitesinin değerlerini paylaşırım arklar

- Ben XFX ten aldım..

- Aynı çelişkide bende kalmıştım hatta baya bi süre Asus'un r9 280 modelini beklemiştim....Bi ara vatan stoklarına Asusun geldiğini görünce hmn almaya gittim fkt oradaki oyun hastası bi satıcının önerisi ile xfx 280x'i alıp çıkmıştım :D
- Halen daha düşünüyorum acaba satıcının stok fazlası ürün sattırma oyununa mı geldim diye ? Ancak Battle Field 4 ü Ultra High'de (herşeyinin son ayarlarında) denedim ve akıcı,devamlı, kaliteli bi şekilde oynadım....Çokda şaşırmıştım bu nası bi çözünürlük bu nası bi güzellik die ama bu değerlerin bu kartı denemeye yettiğini düşünmüyorum çünkü hiçbirşey hissetmedi sanki kart :)
- Ve overclock muş şuymuş buymuş çok geride kalmışım.... Sırf bunları öğrenmek ve kartımı deneyip bu kartı tam randımanlı daha nasıl kullanabilirim diye bu muhabbetleri öğrenmek için bu siteye üye oldum.Gerekli bilgileri toplayıp kartı denediğimde XFX kalitesinin değerlerini paylaşırım arklar
Dipnot: Kart gerçekten çok büyük bunu alacak arkadaş mutlaka ölçeklerine dikkat etsin bnm ZALMAN Z11 Plus Mid kasaya ucu ucuna sığdı hani yarım santim bile daha uzun olsa sığmayacaktı

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı