ASUS ROG keris alınır mı?

Omronlar 20 milyon. 70 milyon değil. Ve çift tıklama sorunu var. Minecraft oynamayacaksaniz omron takmayın. Omronları fırlatmak istersiniz.
Reklamı hep 70 milyon micro switch şeklinde yaptıkları için araştırmamıştım ancak araştırdığımda lifespan verilmemiş(Model kodu: D2F-01F). Chinese Omron'a göre daha az sorunlu olduğunun bilgisi verilmiş yalnızca, ne kadar tatmin ederse o da. ASUS'un micro switch'lerine göre daha kalitesiz olduğu aşikâr. Omron da yalnızca 20M switch üretmiyor, 50M de var, aralarında Reddit'teki kullanıcılar tarafından çok beğenilen modeller de var.

Reklamı hep 70 milyon Micro Switch şeklinde yaptıkları için araştırmamıştım ancak araştırdığımda lifespan verilmemiş(model kodu: D2F-01F). Chinese Omron'a göre daha az sorunlu olduğunun bilgisi verilmiş yalnızca, ne kadar tatmin ederse o da. ASUS'un Micro Switch'lerine göre daha kalitesiz olduğu aşikâr. Omron da yalnızca 20M Switch üretmiyor, 50M de var, aralarında Reddit'teki kullanıcılar tarafından çok beğenilen modeller de var.

Gardaş fare kaliteli. Bende alacağım.

1 aydır kullanıyorum sensör olarak gayet iyi fakat tutuş konusunda dikkat edilmeli, tuşlar keskin değil oval olduğundan FPS oyunlarında özellikle Sniper oynarken beni çok zorluyor, sağ tık yapıp dürbün açıyorum ve ateş ediyorum silahı tekrar kurmak için elimi sağ tıktan çekiyorum ama yüzük parmağım hala istemsiz tuşa basılı kalıyor, belki alışırım diye şans verdim fakat olacak gibi değil, beni çok yoruyor, maalesef en yakın zamanda değitiricem.

1 aydır kullanıyorum sensör olarak gayet iyi fakat tutuş konusunda dikkat edilmeli, tuşlar keskin değil oval olduğundan FPS oyunlarında özellikle Sniper oynarken beni çok zorluyor, sağ tık yapıp dürbün açıyorum ve ateş ediyorum silahı tekrar kurmak için elimi sağ tıktan çekiyorum ama yüzük parmağım hala istemsiz tuşa basılı kalıyor, belki alışırım diye şans verdim fakat olacak gibi değil, beni çok yoruyor, maalesef en yakın zamanda değitiricem.
Hocam ben bu mouseyi 3-4 aydır kullanıyorum da cs go'da falan ani döndürüşlerde bazen takılma yapıyor ve gökyüzüne falan dönüyor mouse birden sizde de hiç oldu mu? Garantiye yolladım yenisini aldım daha 1 hafta önce yine aynı.

Hocam ben bu fareyi 3-4 aydır kullanıyorum da CS:GO'da falan ani döndürüşlerde bazen takılma yapıyor ve gökyüzüne falan dönüyor mouse birden sizde de hiç oldu mu? Garantiye yolladım yenisini aldım daha 1 hafta önce yine aynı.

Mouse pad kaynaklı olabilir.

Raporlama hızını kontrol edin 1000Hz çekin.

Mouse pad kaynaklı olabilir.

Raporlama hızını kontrol edin 1000Hz çekin.
Yarın eski mousepadimde deneyeceğim. Düşük senste oynuyorum ama böyle olmamalı yine de.

Geri
Yukarı