ASUS ROG STRIX B550-F Gaming Wi-Fi II - BIOS güncelleme

• Konuyu başlatan yZd
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 0
  • Görüntüleme 64

yZd

Kilopat
Yer
TÜRKİYE
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: ROG STRIX B550-F GAMING WIFI II
GPU: ROG Strix Radeon™ RX 6750 XT OC Edition 12GB GDDR6
CPU: AMD RYZEN 5 5600X 3.7GHZ 35MB AM4
Ram: Kingston Fury Beast RGB 32 GB (4x8) 3600 MHz DDR4
M2: Kingston 1TB Fury Renegade NVMe Okuma 7300MB-Yazma 6000MB M.2 SSD
Kasa:Lıan Lı Lancool Iı - Black Mıdı Tower Atx Kasa
Öncelikle konuyu doğru yere açmadıysam kusura bakmayın. Hayırlı bayramlar, iyi forumlar.
ASUS ROG STRIX B550-F Gaming anakartımın yeni BIOS sürümü çıkmış. Daha önce kartı ilk aldığımda BIOS güncellemesi yapmıştım ama bugün fark ettim ki ben yaptıktan sonra bayağı yeni sürüm çıkmış. Sorum şu; BIOS'u güncellerken en son sürümü güncelleyeyim mi yoksa sırayla mı yapmak gerekir? Bu konuda yardımcı olur musunuz?
Mevcut sürüm: Ver. 2806
Güncel sürüm: Ver. 3607
sitesinden baktım.

Öncelikle konuyu doğru yere açmadıysam kusura bakmayın. Hayırlı bayramlar, iyi sosyaller.
ASUS ROG STRIX B550-F Gaming anakartımın yeni BIOS sürümü çıkmış. Daha önce kartı ilk aldığımda BIOS güncellemesi yapmıştım ama bugün fark ettim ki ben yaptıktan sonra bayağı yeni sürüm çıkmış. Sorum şu; BIOS'u güncellerken en son sürümü güncelleyeyim mi yoksa sırayla mı yapmak gerekir? Bu konuda yardımcı olur musunuz?
Mevcut sürüm: Ver. 2806.
Güncel sürüm: Ver. 3607.
sitesinden baktım.

Fikir sahibi olup yardımcı olacak arkadaş var mı acaba?

Öncelikle konuyu doğru yere açmadıysam kusura bakmayın. Hayırlı bayramlar, iyi forumlar.
Mevcut sürüm: Ver. 2806
Güncel sürüm: Ver. 3607
sitesinden baktım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı