ASUS ROG STRIX Scope NX TKL Deluxe Switch'i nedir?

Anıl Dikmen

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ASUS'un geri ödemeli kampanyalı olan ASUS ROG STRIX Scope NX TKL Deluxe modelini her yerde Cherry MX Switch olarak görüp satın aldım fakat gelen üründe ROG nx anahtarlar var diyor. Hangisi daha iyi veya aralarında çok fark var mı? Yoksa sazan avına mı yakalandım ucuza aldım diye? :) Fikirlerinizi belirtirseniz çok memnun olurum teşekkürler.

Neden sazan avı olsun ? NX Red Asusun kendi ürettiği switch modeli. Cherry Mx den fazlası vardır eksiği yoktur yani. Gayet güzel bir klavye almışsınız, güle güle kullanın.

Evet öyle demem biraz yersiz, klavye gayet fiyatına göre aşırı kaliteli tartışmasız fakat öğrenmek istediğim cherry mx çok köklü ve iyi bir switch üreticisi olduğunu duyduğum için acaba elimdeki ondan daha kötü bir model mi diye öğrenmek istemiştim. Teşekkür ederim.

Cherry MX şu an için de kötü bir switch (piyasada rakip olan üreticiler varken, eskiden de vardı fakat şu an daha da popülerler ve daha da iyiler) üreticisi NX yani Asus'un switchleri de öyle. Mouse'um da kendi kullandığı switch daha 2 2,5 hafta anca oldu bozulmaya başladı, birkaç arkadaşımda da bu durum oldu. Klavyede de çift basma, basmama ve bozulma gibi sorunlar yaşayanlar da mevcut. Önerim Asus'un kendi switchlerinden uzak durman.

Cherry MX şu an için de kötü bir Switch (piyasada rakip olan üreticiler varken, eskiden de vardı fakat şu an daha da popülerler ve daha da iyiler) üreticisi nx yani ASUS'un Switch'leri de öyle. Farem de kendi kullandığı Switch daha 2 2,5 hafta anca oldu bozulmaya başladı, birkaç arkadaşımda da bu durum oldu. Klavyede de çift basma, basmama ve bozulma gibi sorunlar yaşayanlar da mevcut. Önerim ASUS'un kendi switchlerinden uzak durman.

Hocam konu sahibinden özür dileyerek söylüyorum konu açtım yardım edebilir misiniz?

Ne yapmam gerektiği hakkında aklım karıştı şuan biraz açıkçası, bu switch hakkında iyi veya kötü başka fikri olan varsa konuyu yanıtlarsa memnun olurum arkadaşlar.

Ne yapmam gerektiği hakkında aklım karıştı şuan biraz açıkçası, bu switch hakkında iyi veya kötü başka fikri olan varsa konuyu yanıtlarsa memnun olurum arkadaşlar.
Asus switchlere bulaşma derim, zaten geri ödeme mödeme yalan. O fiyatı hak etmiyor ki geri ödesin :D Geri ödediği fiyatın 200 300 altını hak ediyor hepsi.

İade etmemem için pozitif dönüt alan arkadaşlar yorum yapabilirler mi :) çoğunluğun fikrini merak ediyorum cherry mx ve rog nx switchleri karşılaştırır mısınız veya direkt asusun kendi switch kalitesi hakkında ne düşünüyorsunuz. Açıkçası böyle şeylere biraz takan birisiyim şuan için değiştirebilecekken değiştirmem gerekiyorsa öyle yapıcam görenler yanıtlar mı rica etsem

Yeni konular

Geri
Yukarı