ASUS TUF anakart garanti sürecinde gelen mail nedir?

Cazibe

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ASUS Dual Radeon RX 6700 XT 12GB

Ryzen 5 5600

ASUS TUF A520M Plus.

ID-Cooling FrostFlow X 240 RGB.

Corsair Vengeance RGB PRO 16 GB (2X8) 3600 MHz DDR4 CL18

Adata XPG NVMe M.2 SSD 512 GB.

WD 500GB blue SATA 3.0 SSD.

Rampage X-horse 650W 80 Plus Bronze 4x120mm.
Arkadaşlar merhaba. Yaklaşık 1 hafta önce anakartımı görüntü vermiyor diyerek garantiye yolladıdm, garanti bana böyle bir sonuç çıkardı. Sizce ne yapmalıyım?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230831_122354_Gmail.jpg
    Screenshot_20230831_122354_Gmail.jpg
    128,9 KB · Görüntüleme: 42
Temizlerken falan ıslak bir şey temas ettirdin mi? Yapacağınız şey ya başka yerden yeni bir ana kart almak ya da aynı ana kartın yenisini Asus'a 4000 TL ödeyerek almak. Ama piyasada bakın bakalım ana kartınız belki daha uyguna satılıyor olabilir. Bazı hasarlar gerçekten tamir edildiğinde ana karttan daha çok masraf çıkartaibliyor

Arkadaşlar merhaba. Yaklaşık 1 hafta önce anakartımı görüntü vermiyor diyerek garantiye yolladıdm, garanti bana böyle bir sonuç çıkardı. Sizce ne yapmalıyım?

Sıvı ile Herhangi bir zarar verdiniz mi? Garanti kapsamına almamışlar.

ASUS müşteri hizmetleri ile hiçbir zaman olumsuz bir durum yaşamadım şimdiye dek. Söylendiği gibi, herhangi bir şekilde sıvı ya da yabancı madde teması oldu mu? Garanti kapsamına almamışlar ürünü.

Temizlerken falan ıslak bir şey temas ettirdin mi? Yapacağınız şey ya başka yerden yeni bir ana kart almak ya da aynı ana kartın yenisini Asus'a 4000 TL ödeyerek almak. Ama piyasada bakın bakalım ana kartınız belki daha uyguna satılıyor olabilir. Bazı hasarlar gerçekten tamir edildiğinde ana karttan daha çok masraf çıkartaibliyor
Kesinlikle sıvı teması olmadı anakartın yenisi 2500₺ gibi fiyatlara var İnternet de ama bütçem yok maalesef ne yapmalıyım bilmiyorum

Sıvı teması olduysa kullanıcı hatası sayılır ve cihaz garanti kapsamından çıkar.
Sıvı teması kesinlikle olmadı

ASUS müşteri hizmetleri ile hiçbir zaman olumsuz bir durum yaşamadım şimdiye dek. Söylendiği gibi, herhangi bir şekilde sıvı ya da yabancı madde teması oldu mu? Garanti kapsamına almamışlar ürünü.
Yabancı madde vs de olmadı hocam sıvı teması söz konusu değil zaten ne yapmalıyım bilmiyorum cihaz normal görüntü vs de veriyor zaten çalışıyor ama anlayamadım.

Kesinlikle sıvı teması olmadı anakartın yenisi 2500₺ gibi fiyatlara var internet de ama bütçem yok maalesef ne yapmalıyım bilmiyorum.

Sıvı teması kesinlikle olmadı.

Yabancı madde vs de olmadı hocam sıvı teması söz konusu değil zaten ne yapmalıyım bilmiyorum cihaz normal görüntü vs de veriyor zaten çalışıyor ama anlayamadım.

Hocam sıvı teması yoksa servise bildirin tekrar incelensin. Eğer gene sıvı teması derlerse servise gönderirken videosunu çektiyseniz itiraz edin.

Yeni konular

Geri
Yukarı