ASUS TUF Gaming VG27AQZ ideal renk ayarı nasıl olmalı?

Specialagent58

Hectopat
Merhaba bir gündür Asus un VG27AQZ 2K model monitörünü kullanmaktayım. Renkleri gözüme çok sıcak ve biraz rahatsız edici, sarımsı geldi. Renk ayarları yapıyorum ancak tam düzeltemedim. Bu monitörü kullanan arkadaşlar sizin renk ayarlarınız nasıl? Renkleri canlı ancak abartısız göstermesini istiyorum. Düzeltemezsem iade edebilirim görüntüsünü pek beğenmedim desem yeridir;

Renkleri düzelmiyor, en ideal tutturduğum ayarda bile cansız ve hafif sarımsı gösteriyor. Kontrastı da yeterince yüksek değil, fiyatına göre 2K bu monitör ve diğer aynı bantta ki ASUS'lar. Biraz böyle olacağını biliyordum ama beklediğimden kötü çıktı onun için.

Anladım, hayırlısı olsun. Hangi monitörü aldınız peki?

Anladım, hayırlısı olsun. Hangi monitörü aldınız peki?
Daha almadım, tam iade ettiğimde şansa bu monitörün stoğu bitti. 3 haftadır belki daha uzun süredir bekliyorum daha gelmedi, bu gidişle başka bi monitör alırım belki. 12500 lira bandındaydı gelse hemen alacağım:

Umarım en yakın zamanda gelir. Bu monitör çok daha iyiymiş evet. Ben ASUS'u 7.7K'ya aldım bu ise 12.5k arada çok fiyat farkı var ama :/

Öyle ama umudum da azalıyor farklı bakıyorum şu anda, yeni bilgisayar topladım bunu beklemekten daha oynayamadım düzgünce işin kötü kısmı :)

Üzücü bir durum vallahi. Umarım kafana yatan bir monitör bulabilirsin en yakın zamanda.

Yeni konular

Geri
Yukarı