ASUS TUF GT301 kasada RGB nasıl ayarlanır?

Atalay86

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar selamün aleyküm, kasanın RGB'sini Armoury Crate'den mi ayarlıyoruz? Öyleyse Armoury Crate üzerinden nasıl yapıyoruz acaba? Anakart modelim ASUS Prime H510M-E.
Yardımcı olursanız sevinirim.

Eğer kasa fanlarının RGB'si düzgün sokete takıldıysa, kasanın üzerinde bulunan renk ayarlama butonuna basılı tutun. RGB si eşitşenmesi gerekiyor diğer parçalarla. Bu bilgiyi bende kasayı elden çıkarttıktan sonra edindim. Deneyin çalışır mı emin değilim.

Eğer kasa fanlarının RGB'si düzgün sokete takıldıysa, kasanın üzerinde bulunan renk ayarlama butonuna basılı tutun. RGB'si eşitşenmesi gerekiyor diğer parçalarla. Bu bilgiyi bende kasayı elden çıkarttıktan sonra edindim. Deneyin çalışır mı emün değilim.

Hocam diğer parçalarla derken sistemde başka RGB yok ekran kartı dışında( o da ASUS ama TUF değil Dual).

Eğer kasa fanlarının RGB'si düzgün sokete takıldıysa, kasanın üzerinde bulunan renk ayarlama butonuna basılı tutun. RGB'si eşitşenmesi gerekiyor diğer parçalarla. Bu bilgiyi bende kasayı elden çıkarttıktan sonra edindim. Deneyin çalışır mı emin değilim.

İstediğim rengi Armoury Crate'den ayarlayabilir miyim onu merak ediyordum aslında hocam.

İstediğim rengi Armoury Crate'den ayarlayabilir miyim onu merak ediyordum aslında hocam.
O konuda tam emin değilim hocam işte. Ben tamamem kendim ayarlıyordum eskiden o da kasanın üzerinden. Sonra okuduğum bilgiye göre tuşa basılı tutarsak parçalarla eşitleniyormuş. Demem o ki siz kendiniz programdan kontrol edemiyorsunuz deseni, ama diğer parçalara eşitleyebiliyorsunuz.

Eğer kasa fanlarının RGB'si düzgün sokete takıldıysa, kasanın üzerinde bulunan renk ayarlama butonuna basılı tutun. RGB si eşitşenmesi gerekiyor diğer parçalarla. Bu bilgiyi bende kasayı elden çıkarttıktan sonra edindim. Deneyin çalışır mı emin değilim.
hocam sen adamsın adam ! 1 saattir kasam bozukmu diye endişelendim:D ilk defa rgb kasam oldu. onuda ayarlamadım diye korkmuştum eyv.

O konuda tam emin değilim hocam işte. Ben tamamem kendim ayarlıyordum eskiden o da kasanın üzerinden. Sonra okuduğum bilgiye göre tuşa basılı tutarsak parçalarla eşitleniyormuş. Demem o ki siz kendiniz programdan kontrol edemiyorsunuz deseni, ama diğer parçalara eşitleyebiliyorsunuz.
dostum power hd swichlerinin taktigin yerde eger bir 3 pin girisi varsa ona tak sonra da led dugmesine 3 sanye basili tut sonra msi centerden ata rbgleri duzeliyro bende bugun aldim kasayi senin gibi ugrastim sonra kontrolcunun kablosunu ankaarttaki içindi 3 pin kontrolcusne taktim dedigim gibi oldu ve suanda dongulerin hepsini deniyorum casliyor onemli olan renkler gidip gelene kadar led tusuna basili tutup denemen

Geri
Yukarı