ASUS Vivobook D509DJ-BR062T alınır mı?

Huawei D15'ler var yük altında 70 dereceyi geçmiyor Teknosa'da 4600 TL malzeme kalitesi olarak vs bayağı iyi ama stoklarda yok bir araştırın isterseniz. R5 3500U işlemcili Vega 8 ekran kartı LoL CS:GO Valorant rocket leageu gibi oyunlarda sorun yaşatmayacaktır benim laptopu begenmemin sebepleri.
Yeni sogutma sistemi kullanılmış Max yükte 70 dereceyi görüyor ve malzeme kalitesi diger laptoplara nazaran daha iyi bir araştırınyoutubede videoları var oyun videoları da var.

Huawei D15'ler var yük altında 70 dereceyi geçmiyor Teknosa'da 4600 TL malzeme kalitesi olarak vs bayağı iyi ama stoklarda yok bir araştırın isterseniz. R5 3500U işlemcili Vega 8 ekran kartı LoL CS:GO Valorant rocket leageu gibi oyunlarda sorun yaşatmayacaktır benim laptopu begenmemin sebepleri.
Yeni sogutma sistemi kullanılmış Max yükte 70 dereceyi görüyor ve malzeme kalitesi diger laptoplara nazaran daha iyi bir araştırınyoutubede videoları var oyun videoları da var.
Baskan kullanmadan sicaklik onerisinde benxe bulunma hele laptop icin imkani yok oyunda 80 nin altina dusmez

D15'in soğutma sistemi 3500U için yetersiz ve Huawei'nin laptoplarında sıklıkla QC sıkıntıları oluyor baş ağrıtır.

.
En azından bundan daha iyidir diye düşünüyorum?

.
Biraz once oyle bir imada bulunmadin ama yorum yaparken dogru bilgi vermeye karsi dikkatli ol sen 70 dereceyi gecmez vs dedin

.
İkisini direkt karşılaştırırsan eline geçen malzemeye göre tabi daha iyi, metal şase ve 1080p IPS panel var. Fakat piyasada o bütçe aralığında E495/E595, Swift 3 gibi daha kaliteli modeller varken neden bunlarla yetinesin ki?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı