Asus x550jk-xo012d 120GB SSD Laptop kaça satılır?

merttok

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bende 10 aylık bahsettiğim laptop'tan var. Kişisel sebeplerimden dolayı bu bilgisayarı elimden çıkarmak istiyorum. Ekran kartı olmayan modellere yöneleceğim. (Merak edenler için söyleyeyim, bilgisayarın ekran kartında bir problem yok. Sadece oyun oynayarak çok zaman kaybettiğimi anladım bu yüzden.) Bilgisayarın kasası hala sıfırmış gibi temiz. Ancak bazı sorunları yok değil. Bu modelin HDD'sinin ucuz ve kalitesiz olduğunu bilen bilir. Bende de bu sorun kendini gösterdi ve HDD'si öldü. Bunun yerine Samsung 840evo model 120GB bir SSD aldım. (4 ay önce 210 liraya) Fakat daha büyük bir sorunu var. Bataryası şarj olmuyor ve haliyle sadece prizdeyken çalışıyor. Birde diğer ufak bir sorun, kulaklık girişi çalışmıyor. Belki formatla düzelir ben denemeden USB kulaklık aldım. HDD'sini kendim değiştirdiğim için garanti dışı kalmıştır diye düşünüyorum. Başka bir sorunu yok maşallah canavar gibi tüm oyunlar çalışıyor. Performansı gayet yerinde. İçerisinde korsan Windows 8.1 update 3 var. Tüm sürücüleri güncel. Birkaç oyun ve program'da var ama onlarda korsan. Eğer saymamı isterseniz sayayım fakat gerek yok diye düşünüyorum. Bunların hepsini göz önünde bulundurursak bilgisayar ne kadar eder?

Not: Elimde RAM'i 4GB olan modelden var.

Son düzenleyen: Moderatör:
1100'den fazla etmez bence. Alan kişi birde HDD alacak zaten bi 150-180 TL kişiye masraf. Batarya alacak oradan masraf. O yüzden ya hepsini yaptır ya da 1000-1100 TL den fazlasına satamazsın.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı