Asus Zenfone 2 Laser 5.5" Alınır Mı?

kaaner48

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
700-800₺ bütçe ile alınabilecek telefon bakıyorum Zenfone 2 Laser buna uyuyor. Asus'un kalitesi tartışılmaz. 3000mah batarya, Gorilla Glass4, 2GB RAM, Qualcomm işlemci bana yeterli. Bunun dışında teknik servis nasıl? Sizin de görüşlerinizi bekliyorum.

Performans olarak Meizu M2 Note öneririm. Günlük işler için 410 gayet yeterlidir, ama oyun deyince tökezlemeye başlıyor. Eğer senin için sorun olmazsa, güncelleme için Android 4g'de alabilirsin.

Performans olarak Meizu M2 Note öneririm. Günlük işler için 410 gayet yeterlidir, ama oyun deyince tökezlemeye başlıyor. Eğer senin için sorun olmazsa, güncelleme için Android 4g'de alabilirsin.
GM 4G düşüşündüm fakat kronik sorun çok fazla. Meizu yetkili servisinin kötü olduğunu duydum.

Yakın zamanda dediğin modelden aldık ve gayet iyi durumda şu an Zenfone 2 Laser 5.5'' . Bütçeye göre en uygun telefon. 1000TL'yi aşabilirsen Zenfone 2 veya Samsung J7 öneririm. Zenfone 2 çok rahat bir kullanıma sahip eline aldığında ne kadar hızlı diyebiliyorsun :)

Yakın zamanda dediğin modelden aldık ve gayet iyi durumda şu an Zenfone 2 Laser 5.5'' . Bütçeye göre en uygun telefon. 1000TL'yi aşabilirsen Zenfone 2 veya Samsung J7 öneririm. Zenfone 2 çok rahat bir kullanıma sahip eline aldığında ne kadar hızlı diyebiliyorsun :)
1000 TL'nin üstüne çıkmam zor ve Samsung'un alt modelleri çok kötü adamlar amiral gemisine 2 yıl güncelleme vermiyor.

Satış sonrası destek almak istiyorsan Asus tercih etme. Ben Zenfone Go aldım, hiçbir soruma cevap alamadım Asus tarafından. Gene de senin tercihin.

asus zenfone 2 laser 5 aldım 3-5 gündür kullanıyorum 5inç ekranda 1280x720 çözünürlükte modern tüm oyunlarda kasma donma olmadan oynatabiliyor arayüzde kamera açılışında falan sorunsuz.Tavsiye ederim.

@FerhatByk Zenfone 2 Laser 5" telefonda FIFA 16 deneme şansın oldu mu ? Olduysa kasmadan oynayabiliyor musun ve tahminen kaç FPS alıyorsun ?
Fifa 16 denemedim ama Real Racing 3 Modern Combat 5 Asphalt 8 gibi oyunları uzun süreler boyunca oynadım kasma takılma donma ısınma gibi bi sorun olmadı.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı