Ati Mobility Radeon HD 5650 Mavericks kurulumu

ÖZGÜR

Hectopat
Daha fazla  
Hocam aynı ekran kartını kullanıyoruz sanırım. Anlattığınız ekran kartı kurulumu benim ki ile aynı. Ben de mavericks kurdum ama ekran kartı sürücüsünü anlattığınız şekilde yapıp kuramadım. Anlattığınız gibi bende bir çok yol denedim ama başarılı olamadım. Tekrardan rica ediyorum bana ulaşır yardımcı olursanız gerçekten çok sevinirim.

Ati Mobility Radeon HD 5650 Ekran Kartı Çalıştırma - Mavericks | Technopat Sosyal

Başlıktan da anlaşıldığı gibi daha önce açılmış bir konu başlığı ama verdiğim linkten de anlayacağınız gibi pc üzerine Recep BALTAŞ hocamızın anlattığı rehberlerden biriyle mavericks kurdum. Ancak başlıktaki ekran kartı modelini kullanıyorum. Çözümünü başka bir arkadaş verdiğim linkte yapmış sağolsun. Yalnız ben o arkadaşın yaptıkların harfi harfine yaptım, o konunun 3. sayfasında rica edip yardımcı olması için mesajda yazdım ama daha görmedi heralde. Sizlerden ricam verdiğim linkten aynı yöntemi bilen ya da başka bir çözüm yolu bilen bir arkdaşımız varsa yardımcı olmasını bekliyorum.

Şimdiden teşekkürler :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Yok yahu, yabancı bir forumda bunun konusunu açmışlardı bi bakayım dedim. Clover'dan olsun başka türlü olsun deneyip sonuçlarını yazıyorlardı, sanırsam sadece hdmi çıkışı ile uygun çözünürlüğü yakalayabilmişlerdi. Ben de onlarla birlikte denedim, baktım olmuyo lanet olsun dedim, gittim vmware in üstüne kurdum. Yani istersen aramaya devam et; ama ben 1 ayımı harcamıştım. Şimdi tek hedefim boot edilen vmware tarzı bişey varsa, windowsun boyunduruğunda kalmadan kurabilmek. Süper olurdu ama, sanırım böyle bir şey daha icat edilmedi.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı