Çözüldü B450M S2H BIOS güncellemesi nasıl yapılmalı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Sadweda

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Erkek Hemşire
Gigabyte B450M S2H anakartımın sürümü F63D, fakat internet sitesine girdiğimde orada görünmüyor, önemli olan kısmı güncellemeleri hangi sırayla yapmalıyım?
Linki buraya attım cevaplarınızı bekliyorum. Saygılar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Açıklamalarda yazıyor zaten. Bir sorun hakkında fix gelmişse, agesa güncellemesi senin için önemliyse, yeni işlemciler eklendiyse güncelleme yaparsın. Beta sürümlerinde ben genelde sıkıntı yaşamadım. Ancak kararlı sürüm çıktığında güncellemek daha iyi olur. Muhtemelen senin BIOS'ta ya bir eksik vardı ya da beta sürüm olduğu için kararlıya geçince kaldırdılar.
Açıklamalarda yazıyor zaten. Bir sorun hakkında fix gelmişse, agesa güncellemesi senin için önemliyse, yeni işlemciler eklendiyse güncelleme yaparsın. Beta sürümlerinde ben genelde sıkıntı yaşamadım. Ancak kararlı sürüm çıktığında güncellemek daha iyi olur. Muhtemelen senin BIOS'ta ya bir eksik vardı ya da beta sürüm olduğu için kararlıya geçince kaldırdılar.

Çözüm
Çok teşekkürler, stres yapmıştım BIOS kitlenirse diye, yeni sürüme F64 ile geçtim sorun olmadı çok sağ olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı