Babam terapiste gitmemi gereksiz görüyor

Maddi durumları normal. Terapiste gitmemek için bahane uyduruyor babam. Geçer geçer. "GEÇMEZ!" diyesim geliyor da neyse.

Allah sabır versin. Amcanızla konuşabilirsiniz veya eğer hayattalarsa babanızın anne babasıyla konuşabilirsiniz. Olmadı terapistle konuşturun. Terapist bunun önemini anlatabilir babanıza.

Durum ciddi kardeşim derslerine bile girmiyorsan baban anlayacak gibi değilse maalesef karşı çık kendi paran varsa onla kayıt ol biraz da annenden destek alabilirsin umarım kısa sürede her şey istediğin gibi olur.

Allah sabır versin. Amcanızla konuşabilirsiniz veya eğer hayattalarsa babanızın anne babasıyla konuşabilirsiniz. Olmadı terapistle konuşturun. Terapist bunun önemini anlatabilir babanıza.
Terapist de diyor geç kalmışsınız neden daha önce getirmediniz diye. Cevap yok. Sinirleniyorum artık.

Ücret ne kadar? Pahalı mı seanslar? Belki ücret ona ağır geldiğinden yan çiziyordur.
1 Seans 200 TL'de verebilirler yani. Motor alacaklarına sağlığıma harcasalar daha iyi olur.
Ben zamanında elimi masaya vurdum ve sözümü geçirdim.

Zamanında bana "Git çalış bari meslek öğren" diyorlardı. Bende inat ettim ilk defa 1 ayda İnternetten 150 TL kazandım.

Sonra sustular.

Demem o ki: Gerektiğinde elinizi masaya vurun.

Hocam babam benim kekeme olduğumu kabul etmek istemiyor. Sende bir şey yok diyor. Durum açıkça ortada artık derslere giremiyorum. Hoca yoklama alırken buradayım diyemiyorum. Kekeme kabul ederse galiba 'deli' olarak görüyor.

1 Seans 200 TL'de verebilirler yani. Motor alacaklarına sağlığıma harcasalar daha iyi olur.

Hocam babam benim kekeme olduğumu kabul etmek istemiyor. Sende bir şey yok diyor. Durum açıkça ortada artık derslere giremiyorum. Hoca yoklama alırken buradayım diyemiyorum. Kekeme kabul ederse galiba 'deli' olarak görüyor.
Babanla konuş öyle ya da böyle onun evladı olduğunu bu durumun varlığını kabullenmesini seni rahatsız ettiğini ve toplumda ayrıştırılmaktan çok sıkıldığını dile getir.

Geri
Yukarı