Çözüldü Telegram kanalına bağlı grupta mesaj yazarının ismi nasıl grup ismi olarak görüntülenir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

barisby

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, benim Telegram'da bir duyuru kanalım, bir de ona bağlı tartışma kanalım var. Duyuru kanalımın adı "aaaaa" tartışma kanalımın adı "xxxxx". Ben tartışma kanalımda ya kendi hesabım ile yazabiliyorum ya da duyuru kanalım ile yazabiliyorum ama ben bir şey yazdığım zaman tartışma kanalımın adı gözüksün istiyorum. Yani tartışma kanalımda birisine bir mesaj yazdığımda mesajın üstünde "xxxxx" görünmesini istiyorum. Bunu nasıl yapabiliriz?
Bir de kanal için bot ayarları yaparken, mesela "/setwelcome hoş geldin" yazıp chatten yollamam gerekiyor. Bunu gizli bir şekilde yapamıyor muyuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bağlantılı kanal dediğiniz gruptur. Grubu yönet > Yöneticiler > Kendiniz > Anonim kal yoluyla kanal adıyla mesaj gönderebilirsiniz.

/setwelcome komutu da Rose bot olmalı. GroupHelp botunu kullansaydınız özelden yapabilirdiniz ama Rose botunu grup içinde komutla ayarlamanız gerek.
Bağlantılı kanal dediğiniz gruptur. Grubu yönet > Yöneticiler > Kendiniz > Anonim kal yoluyla kanal adıyla mesaj gönderebilirsiniz.

/setwelcome komutu da Rose bot olmalı. GroupHelp botunu kullansaydınız özelden yapabilirdiniz ama Rose botunu grup içinde komutla ayarlamanız gerek.

Çözüm

/Setwelcome komutu da Rose bot olmalı. GroupHelp botunu kullansaydınız özelden yapabilirdiniz ama Rose botunu grup içinde komutla ayarlamanız gerek.

Teşekkür ederim. Daha önce bakmıştım ama "anonim kal" görememiştim. Kendime tıklamam gerekiyormuş 🥰

Geri
Yukarı