Baklava için ne yapmalıyım?

Liber Pater

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Evde 4 saate yakın boş vaktim var. Bu vakti arkadaşlarım kilo alırken daha fit hale gelmek için değerlendirmek istiyorum. Şu an yaptıklarım şunlar:
  • 2x40 mekik.
  • 2x40 squat.
  • 2x5 şınav (kol kasım fazla yok, o yüzden pek yapamıyorum)
  • 2x30sn plank.
  • 2x5 ağırlıklı squat (doğru tercih mi bilmiyorum ama en son yaptığım için fazla yapamıyorum)
  • 5dk 6 hızında yürüyüş ardından 8 hızında 20 dakika koşu.
Bunlar ile baklava yapamayacağımı düşünüyorum. Sadece kendimi alıştırmak istedim düzenli bir şekilde spor yapmaya. Bunu 2 haftadır her gün uyguluyorum. Sizce ne yapmalıyım? 500 TL'ye kadar ürün alabilirim elimde sadece koşu bandı, kapıya uygun olmayan fakat şınav için yardımcı olan bir barfiks çubuğu ve 3KG-2KG'lik ağırlıklar var. Biraz kol kası ve baklava yapmak istiyorum. Biraz göbeğim var. 70KG'yim ve boyum 1.73. her türlü önerinize açığım. Ayrıca beslenmeme dikkat ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Pek bilgim yok ama ne kadar kas çalışırsan çalış/ne kadar kasın olursa olsun, vücut yağı fazlaysa o baklavalar gözükmez. Bilgine ve kolay gelsin. 🙂

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı