Bannerlord para kazanmak için neler yapılabilir?

Büyük ihtimalle 100 seviye demircilik 5. seviye parçalar için çok az o yüzden bayağı bir - veriyordur. Demirciliğini geliştir ne kadar iyi parçalarla uğraşırsan o kadar çok puan alırsın seviyen yükseldikçe ürettiklerini daha fazlaya satacağın bufflar ve daha kaliteli üretim yapacağın bufflar var.

Mesela savurma hasarı 50 ama seviyen düşük diye - 5 veriyor 45 oluyor.

Normalde 50 kesme hasarı olan silah 10k ediyor diyelim ama sen 60'lık silah üretiyorsun ama seviyen yok o yüzden -10 puanla yine 50 oluyor silah değeri aynı ama bozulmuş olduğu için daha değersiz.

Üretebileceğin seviyede silah üretirsen daha iyi olur yani. Üstüne çıktıkça bozuluyor ve değersizleşiyor yap ama satma erit puan kas.

Ya da belki dediğim gibi her güncellemede silahların fiyatları da değişiyor belki senin oynadığın sürümde cirit para getirmezken kılıç çok para kazandırıyordur gibi gibi.

Son düzenleme:
Büyük ihtimalle 100 seviye demircilik 5. seviye parçalar için çok az o yüzden bayağı bir - veriyordur. Demirciliğini geliştir ne kadar iyi parçalarla uğraşırsan o kadar çok puan alırsın seviyen yükseldikçe ürettiklerini daha fazlaya satacağın bufflar ve daha kaliteli üretim yapacağın bufflar var.

Mesela savurma hasarı 50 ama seviyen düşük diye - 5 veriyor 45 oluyor.

Normalde 50 kesme hasarı olan silah 10k ediyor diyelim ama sen 60'lık silah üretiyorsun ama seviyen yok o yüzden -10 puanla yine 50 oluyor silah değeri aynı ama bozulmuş olduğu için daha değersiz.

Üretebileceğin seviyede silah üretirsen daha iyi olur yani. Üstüne çıktıkça bozuluyor ve değersizleşiyor yap ama satma erit puan kas.

Gonderili silahta savurma hasarı mi para ediyor dostum para çevirmek gerekiyor bir süre sonra yaptığım mizraklar maksimum 1k, lakin bir ara 4 levellik mizraktan 5Klik çıkmıştı onu bir daha yapamadım sebebini de bulamadim.

Yeni konular

Geri
Yukarı