Bataryası şişik olan laptopu Teknosa tamir eder mi?

Mehmetkekwkda

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba yurt dışından gelme laptop kullanıyorum ama dün batarya şişik olduğunu fark ettim acaba vatana Teknosa'ya götürsem yardımcı olurlar mı?

Dosya Ekleri

• IMG_1546.jpeg
    IMG_1546.jpeg
    156,1 KB · Görüntüleme: 25
  • IMG_1547.jpeg
    IMG_1547.jpeg
    80,2 KB · Görüntüleme: 27
  • IMG_1544.jpeg
    IMG_1544.jpeg
    143,6 KB · Görüntüleme: 24
Merhaba yurt dışından gelme laptop kullanıyorum ama dün batarya şişik olduğunu fark ettim acaba vatana Teknosa'ya götürsem yardımcı olurlar mı?

Vatan ya da Teknosa teknik servis mi hocam? Onlardan alınmayan bir bilgisayara bakmazlar.

Laptopun markası neyse o firmanın teknik servisini bulun onlara baktırın ama uluslararası garantisi yoksa ücret karşılığı bakar onlar da.

Hayır o tarz mağazalar tamirci değil sadece kendi ürünlerini servise gönderiyorlar garanti kapsamında.

Vatan ya da Teknosa teknik servis mi hocam? Onlardan alınmayan bir bilgisayara bakmazlar.

Laptopun markası neyse o firmanın teknik servisini bulun onlara baktırın ama uluslararası garantisi yoksa ücret karşılığı bakar onlar da.
Yurt dışından birde istanbulda var yakın olarak teknik servis

Msi de bize yakın sadece istanbulda var oda yani 3 4 saat yol

Yurt dışından birde istanbulda var yakın olarak teknik servis

Msi de bize yakın sadece istanbulda var oda yani 3 4 saat yol

Uluslararası garantisi varsa MSI teknik servisle görüşün durumu izah edin onlar ne yapacağınızı söylerler. Kargoyla bile gönderebilirsiniz ama bence bizzat götürmeniz daha iyi olur. Kargoda başına ne geleceği belli olmaz.

Geri
Yukarı