Batman Arkham Knight çıkalı 8 yıl oluyor

Bir Batman Arkham serisi hayranı olan biri olarak Batman Knight'ı oynayamama üzüntüsü içerisindeyim. Oyunun doğru dürüst yaması yok keşke olsa ama yok. Animus ekibi, U-Crew ekibi, Hangar ekibi, Anonymous ekibi, SinnerClown gibi bir çok yama yapan gruplarla iletişime geçtim ama nafile çoğunun verdiği cevap olabilir, düşünebiliriz oldu. Animus ekibine yamayı verebilme durumunuz var mı dedim maalesef yamayı her şeyden hard Disc vs sildik dediler. Açıkçası benim ümidim kalmadı ama koskoca serinin son oyunun yaması olmaması da gerçekten çok üzücü.

Bence piyasada hak ettiği değeri görmemiş oyunların başında falan geliyor. Oyun ilk çıktığı zaman alıp konsolda oynamıştım. O dönem PC versiyonu bayağı kötü diye insanlar çok yerden yere vuruyordu. PS4 özel gibi bir şeydi galiba. Oyunun kendisi bence yapılmış en zengin ve kaliteli görsellere sahip Batman oyunudur çok net. Tabii ki Arkham City gibi zirveye oynamıyor hikayede ama lore bakımından aşırı zengindi. The Batman filmi çıkmadan geçen sene tüm seriyi tekrardan bitirmiş çok tatlı hala oynamayı düşünen varsa.

Yamayı Drive'a yükleyip paylaşabilirsin.

Bu arada oyunu yeniden yüklemiş biri olarak çalışan ve düzgün bir Türkçe yama buldum. @658936 alttaki link çalışıyor ve yaması da Animus'a ait.

@Penetrator God hocam Donanım Arşivi'ndeki yama linki çalışıyor fakat Technopat'taki yama linki çalışmıyor. İki konu da size ait. Bir el atabilir misiniz?
Bu linkteki yama güvenli mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı