Battlefield 3 Loading/Joining Ekranında Kalma Sorunu

barismig

Hectopat
Daha fazla  
2 hafta önce Battlefield 3'e girip oynayabiliyordum. Uzun süre sonra ilk kez girmeye çalıştım ama girmedi. Sadece loading yada joining diyor. 2. repair'imi atıyorum ama işe yaramıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bendede aynısı oluyor, waiting for game exit yazısı takılıp kalıyo bendede. Gerçekten sinir bozucu bişey. Senle alakalı değil ben araştırmıştım battlelog dan kaynaklı diyodu herkes.

Sabit disk yoğun kullanımdaysa epey bekletir. Oyuna girerken Görev Yöneticisi'ni açıp disk kullanımını kontrol edin. Oyun orijinal mi ?
%10 da genellikle fazla mıdır ? Orjinal.

Bendede aynısı oluyor, waiting for game exit yazısı takılıp kalıyo bendede. Gerçekten sinir bozucu bişey. Senle alakalı değil ben araştırmıştım battlelog dan kaynaklı diyodu herkes.
Ama önceden giriyordu o nasıl oluyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sorunu bende yaşamaya başladım. Çözebilen varsa benimle de paylaşsın. "waiting for game to exit" den sonra oyuna giremiyorum.

Merhabalar. Yılların BF3 oyuncusu olarak benzer sorunu uzun bir süre yaşadım. Hatayı aldığınızda 1 dk bekleyip görev yöneticisini açın oyunun .EXE'sini bulup görevi sonlandır deyin.

Bu muhtemelen sorunu çözecektir ama olmazsa PunkBuster'ı kapatın/silin oyunun dosyalarından yeniden açın.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı