BF3 Premium Edition Farkı

Batuhan Deveci

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar arada kaldım. Battlefield 3 mü, bf3 premium edition mı yoksa bf 4 mü? Öncelikle sorularım;

1. Bf 3 ile bf3 premium edition arasındaki farklar ne? Fazla para vermeye değer mi?

2. Bf3 veya 4'ü premium edition olmadan standart olarak alırsak çok oyunculu girebilir miyiz?

3. Sistemim kaldırır mı? Hangi grafik ayarı ve fps değeri?

gt940 m 2gb nvidia
i7 2.4 ghz
2 tb hdd
8 gb ram
asus k55l laptop

Sırayla cevaplıyorum.
  1. Almışken Premium Edition satın al.
  2. Evet girersin. Ama sen sunucuya bağlanmaya çalışırken Premium hesaba sahip birisi de bağlanmaya çalışırsa sen sıra beklemek zorundasın. Premium üyelikler sıra beklemiyor. Ek olarak eğer sunucu dolu ve sen Premium değilsen ve Premium üyeliğe sahip başka bir oyuncu sunucuya girmek isterse yine seni oyundan atıp onu alabilir.
  3. Çok oyunculu modda en düşük grafik ayarlarına çek sistemi yoksa 64 oyunculu maçlarda kasım kasım kasılırsın. Hikaye modu için ise orta ayarlarda 40fps civarı verir (BF4 için konuşuyorum).
Tavsiyem: BF4 satın almandır. Ama zevkin BF3 diyorsa BF3 al.

BF4 satın almalısın. BF3 eskidi artık ama illa da BF3 diyorsan premium alma. Eğer BF4 alıcaksan kesinlikle premium almalısın. SypeR arkadaş açıklamış zaten.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı