BF3 veya Mass Effect 3 ?

Chibinasu

Kilopat
Arkadaşlar hepinize merhaba öncelikle.

Ben biriktirdiğim parayla iki oyun alacağım ama karar veremedim.

Injustice Gods Among Us Ultimate Edition'ı kesinlikle alacağım, oyunu çok seviyorum ve çok ucuz fiyata. (İlgilenmek isteyenler için buyrun linki).

Injustice Gods Among Us Ultimate Edition

Bir de Playstore'dan BF3 ve Mass Effect 3'ü beğendim (Yine linkler aşağıda :) ).

Battle Field 3

Mass Effect 3

Not: Benim için önemli olan senaryo ve multiplayer'dır.
Not2: BF3'ün bir gün süresi kalmış lütfen herkes görüş bildirsin :) .
Şimdiden teşekkürler.

BF3'ü 20 liradan almıştım. İndirimlerden faydalanabilirsin.

Açıkçası BF4 oynadıysan BF3'den zevk alacağını sanmıyorum. 1 kere oynayıp kapattım BF3'ü. O gün bu gündür oynamıyorum :)
BF4'den sonra kötü geldi bana.

Mass Effect 3'ü öneririm. Herkese hitap edebilen bir oyun. Shooter ve RPG elementleri oyuna iyi bir şekilde yedirilmiş. Ayrıca gına gelmedi mi artık popüler FPS'lerden?

BF3'ü 20 liradan almıştım. İndirimlerden faydalanabilirsin.

Açıkçası BF4 oynadıysan BF3'den zevk alacağını sanmıyorum. 1 kere oynayıp kapattım BF3'ü. O gün bu gündür oynamıyorum :)
BF4'den sonra kötü geldi bana.

BF3 oynamadım ama daha ucuza buldum hepsiburada'da o Injustice'i alacağım dükkan. Evet hâlâ alamadım kredi kartıyla alakalı ama halledeceğim. Yanına da BF3 alacağım Mass Effect 3'ü de alacağım mutlaka ama sonra :) .

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı