Bilgilerim mi çalındı?

Muhtemelen sistemde hata olmuştur.
Biz kimiz bizim bilgilerimizi ne yapsınlar ayrıca emin ol ki şu an kullandığın Google'da bile bir sürü verin var.

Bu tür şüpheleriniz olduğu zaman gidin aynaya bakın ve şu soruyu sorun. Ben kimim ve neden bilgilerimi çalmak istesinler ve önemlisi hadi çaldılar ne yapabilirler ? Bu soruların kendim için cevaplarını söyleyeyim kimseyim, istemezler ve hiçbir şey yapamazlar. Teşekkür ederim.
öncelikle cevap çok güzel. Ancak kendini önemsiz görüp 'ne olursa olsun aman boşver çalsınlar bilgilerimi ' derseniz bu düşünce çok ilginç olur. Bu yazdığım konu ile bağlaşık değil. Sadece bir örnek. Örneğin bilgilerinizi zaten bir şey olmaz diye güvenliksiz sitelerde yazmak mantığa aykırı.

İyi Sosyaller okulumuzda deneme sınavı oldu bende sonucu merak ettim. Daha bize sonuç kağıtları verilmemişti. Bende deneme sınavının arkasında yazan siteye girdim. Site: ATA YAYINCILIK Ölçme ve Değerlendirme SINAV Sistemi-O3DS - OrbimSoft. Ancak giriş yaptığımda sürekli hata veriyor. Bende cep telefonu numarası ile kaydolmayı denedim ama yine hata verdi. Bilgilerim mi çalındı?
Bilgilerin çalınmasıyla aradaki bağlantı nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı