Bilgisayar Kilitlenme Sorunu

FlashPoint

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar şimdi bilgisayarımda öyle sorunlar var ki ilk olarak şimdi bilgisayar yazı yazarken bazı tuşları eksik yazıyor ve arasıra (*iöza, 7jy32, 0şbd, 1,o651i) gibi şeyler yazıyor ve bu harf toplulukları her zaman aynı yazıyor. Mesela bir yazı yazıyorum bilgisayar delleniyor ve bu harf grupları kelime olarak yazılıyor ben de cinnet geçiriyorum tabi. 2. olarak bilgisayarım çoğu zaman kilitleniyor ve ekran gidiyor. Monitörün önündeki ışık gidip geliyor ve bi süre sonra kasanın güç düğmesine basınca bilgisayar fan sesi düşüyor ve fan çok hassas bir hal alıyor tekrar güç düğmesine basıp bırakınca fan bilgisayar açıldığındaki fan ses atraksyonu gibi geliyor. Mouse ışığı tekrar geliyor bilgisayar çalışıyor tekrar ve ekran açılınca bilgisayar kitlenmiş bi şekilde duruyor ve ben açıyorum. Bilgisayara defalarca format attım olmadı. Combofix gibi derin trojen, truva eriten programlarla defalarca tarama yaptım ama olmadı. Kendi kendine programlar falan açıyor bilgisayara keylogger falan atıldıysa da format attım. Neden çözülmedi? Harddiskimde kalıcı format atsam da geçmeyen bir virüs mü var? Bilgilendirirseniz sevinirim. Klavyeyi en yakın zamanda değiştireceğim klavyede sorun yok diye düşnüyorm fakat en azından bir denemek lazım. Bu arada bunu yazana kadar canım çıktı artık şahsen ben okumaya tenezzül etmem ki ederseniz bilgiledirin aga kötü ruhlar tarafıdan heçkır saldırısına uğramış acemi bir video oyuncusuyum :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı