Bilgisayara virüs bulaşmış olabilir mi?

hari

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, kardeşim bilgisayara macro dosyası indirmiş. Dosyayı VirusTotal'e attığımda 10 tane av virüs buldu onun için Kaspersky'la tam tarama yaptım fakat Kaspersky hiçbir şey bulmadı false positive olabilir mi Virüs Total linki

Son düzenleyen: Moderatör:
Vallahi false-positive mi onu bilmem ama ESED dışında diğer virüs bulan antivirüslerin adını ilk defa duydum. O yüzden dosyalar virüs mü ondan şüphelenmek lazım. Kaspersky tam taramasında bir şey çıkmadıysa temizdir. Karantinaya alınan dosyaları da kontrol edin.

Merhaba arkadaşlar, kardeşim bilgisayara macro dosyası indirmiş. Dosyayı VirusTotal'e attığımda 10 tane av virüs buldu onun için Kaspersky'la tam tarama yaptım fakat Kaspersky hiçbir şey bulmadı false positive olabilir mi Virüs Total linki
Oyun hilesi diye geçiyor ESET'de yani virüs demiyor. Virüslü değil yüksek ihtimalle bilinmeyen AV'ler tespit etmiş. Sophos'da PUA diye tespit etmiş.
Temiz görünüyor.

Koid.exe Minecraft hilesiymiş hile kullanmayın.

Virus olabilir tabii ki ama kesin değil fakat insanın içi rahat etmez.
Format atarak içini rahat edebilirsin fakat format atarken şunu unutma butun dosyalarını sileceksin yoksa hiçbir anlamı kalmaz.

Geri
Yukarı