Binaya Türksat Kablonet Altyapısı Çektirme

Benimde bulunduğum binada kablo tv kutusu var ben bu kutuyu nasıl aktifleştirabilirim.
Türksatın sitesinden adamlara durumu izat ettim ve bana böyle bir mail attılar.

Sayın UMUT ÖZDAMAR,
Altyapı talebiniz yetkili birimlerimize iletilmiştir.
Tarafımızdan ilgili çalışmanın takibi sağlanamamakta olup, bu konuda İl Müdürlüğümüzden veya 0 850 804 44 44 - 0 850 804 0 126 Türksat Kablo Hizmetleri çağrı merkezimiz ile irtibata geçerek bilgi alabilirsiniz.
İl Müdürlüğü iletişim bilgilerine Ana Sayfa | Kablo linki üzerinden ulaşabilirsiniz.
Hizmetlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür eder, mutlu günler dileriz.

Kutunun resmide burada

Benimde bulunduğum binada kablo tv kutusu var ben bu kutuyu nasıl aktifleştirabilirim.
Türksatın sitesinden adamlara durumu izat ettim ve bana böyle bir mail attılar.

Sayın UMUT ÖZDAMAR,
Altyapı talebiniz yetkili birimlerimize iletilmiştir.
Tarafımızdan ilgili çalışmanın takibi sağlanamamakta olup, bu konuda İl Müdürlüğümüzden veya 0 850 804 44 44 - 0 850 804 0 126 Türksat Kablo Hizmetleri çağrı merkezimiz ile irtibata geçerek bilgi alabilirsiniz.
İl Müdürlüğü iletişim bilgilerine Ana Sayfa | Kablo linki üzerinden ulaşabilirsiniz.
Hizmetlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür eder, mutlu günler dileriz.

Kutunun resmide burada

Eveeeeet.

Bana da 1 ay boyunca attıkları mesaj. Oradan ümidi kesin.

Müşteri hizmetlerini veya il müdürlüğünü arayın.

En kesin ve hızlı sonucu il müdürlüğüne giderek yada arayarak alırsınız.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı