BIOS güncellemesi çok gerekli midir?

Daha dün yaptım mutluyum. Anakart firmaları etrafta dolanan Spectre ve Meltdown açıklarına göre yeni update yayınladı. Kesinlikle yapmalısın.

Çok zor bir şey değil. Çok kolay bir şey olduğu için gerekli mi gereksiz mi diye sormak yerine hızlıca yap bence.

Reis ben MSI'ın kendi sitesinden H410M Pro kendi anakartım için olan güncelleme dosyasını indirdim fakat flash belleğe attığım zaman BIOS'ta görmüyor güncelleme dosyasını nedenini biliyor musunuz acaba.

Reis ben MSI'ın kendi sitesinden H410M Pro kendi anakartım için olan güncelleme dosyasını indirdim fakat flash belleğe attığım zaman BIOS'ta görmüyor güncelleme dosyasını nedenini biliyor musunuz acaba.
USB Belleği anakartın giriş yerine takmanız gerekiyor sanırım. Kasanın arka tarafından anakartın giriş yeri neredeyse oraya takmanız gerekiyor.

Hocam PC ende sorun yoksa guncelleme millete bakma sen sorun yasiyorsan guncelle sorun yoksa yapmana gerek yok ayrica her guncel surum stabil olmayabiliyor basima geldi guncelledim eski BIOS'a gore stabil değildi beta surumude degild8 sonra o surumu kaldirdilar ve ve yeni surumu bekleyene kadar cile cektim.

Yeni konular

Geri
Yukarı