Çözüldü BIOSTAR H410M-H S2 chipset driverı nereden indirilmeli?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

akaytaha35

Yoctopat
Daha fazla  
RAM
Gskill ripjaws 2x8 gb
Ekran kartı
İnno3d gtx 1650
Anakart
Biostar h410mh s2
İşlemci
İntel i-3 10100f
Merhaba. Benim kafamı çok kurcalayan bir konu var. Benim anakartım konuda belirttiğim üzere BIOSTAR H410M-H s2. Ben bu anakartın driverini Recep Baltaş'ın YouTube'daki "Intel chipset driver yükleme" videosunun açıklamasındaki Intel chipset inf dosyasıyla kurdum. Yalnız Intel'in sitesine girdiğimde chipset inf dosyasının açıklama kısmında, driver aşağıdaki ürünler içindir kısmında benim anakartımın chipseti yazmıyor. Ben şimdi yanlış driver mı kurmuş oldum? Format atmadan anakartın sitesindekini üzerine kursam sorun olur mu? Ne yapmam gerek bilmiyorum, kafam çok karıştı. Sosyalde yeniyim Recep baltaşı etiketlemeyi bilmiyorum. Bilenler etiketlerse çok sevinirim teşekkürler.

Çözüm
Intel'in sitesinden güncel driverını indirebilirsin.
Intel'in sitesinden güncel driverını indirebilirsin.
Yalnız konuda da dediğim gibi, attığınız linkteki sayfanın aşağı kısımlarında. "Bu driver şu ürünler içindir kısmında benim chipsetim yok. Daha açıklayıcı olursanız sevinirim.

@Recep Baltaş
İşlemci modeline göre driver indirebilirsin. Anakartın chipset modeli zaten belli. İntel'in sitesinden chipset modelini aratıp sürücüleri kurabilirsiniz. Kuramazsanız bile Windows Update çoğunu kuracaktır.
Yalnız dediğim gibi bu sayfada aşağı kısımda "şu ürünler içindir" kısmında benim chipsetim yok

Yalnız konuda da dediğim gibi, attığınız linkteki sayfanın aşağı kısımlarında. "Bu driver şu ürünler içindir kısmında benim chipsetim yok. Daha açıklayıcı olursanız sevinirim.

Yalnız dediğim gibi bu sayfada aşağı kısımda "şu ürünler içindir" kısmında benim chipsetim yok
Olsun yine de kurun. Ben de ECS anakartımın chipset sürücüsünü oradan yüklüyordum bir şey olmuyordu. Olmadı güvenli modda sürücüyü kaldırırsınız.

Yalnız konuda da dediğim gibi, attığınız linkteki sayfanın aşağı kısımlarında. "bu driver şu ürünler içindir kısmında benim chipsetim yok. Daha açıklayıcı olursanız sevinirim.

Yalnız dediğim gibi bu sayfada aşağı kısımda "şu ürünler içindir" kısmında benim chipsetim yok.

Kurabilirsin sıkıntı yok. Meslea orada bie sürü model yok.

Geri
Yukarı