Xbox Bir hesaptaki Save'i başka bir hesaptan devam ettirmek mümkün mü?

pixeliko

Hectopat
Makaleler
16
Yer
Türkiye
Game Pass üyeliğim Eylül'de bittiğinden dolayı 3 yıl alma taktiğini uygulayamıyorum. Yeni hesap açıp alacağım. Ama şu anki hesabımda pek çok oyuna dair save dosyalarım duruyor ve bunlar gerçekten çok işime yarıyor. Çünkü bazı oyunları PC'den oynayıp sonra yatarak oynayasım gelince Series S'e geçiyorum falan. Şimdi yeni hesap açıp, sıfırdan 3 yıl Game Pass alıp ona geçip aynı oyunu açınca savelerim sıfırlanacak mı acaba? Sıfırlanacaksa da sıfırlanmamasını sağlayacak bir yöntem var mıdır acaba?

Game Pass üyeliğim eylül'de bittiğinden dolayı 3 yıl alma taktiğini uygulayamıyorum. Yeni hesap açıp alacağım. Ama şu anki hesabımda pek çok oyuna dair save dosyalarım duruyor ve bunlar gerçekten çok işime yarıyor. Çünkü bazı oyunları PC'den oynayıp sonra yatarak oynayasım gelince Series S'e geçiyorum falan. Şimdi yeni hesap açıp, sıfırdan 3 yıl Game Pass alıp ona geçip aynı oyunu açınca savelerim sıfırlanacak mı acaba? Sıfırlanacaksa da sıfırlanmamasını sağlayacak bir yöntem var mıdır acaba?

Emin değilim ama Eylül'e kadar olan üyeliğinizi iade edebiliyorsunuz diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı