Bir türlü para kazanamıyorum

Rufiq Cavadov

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Azərbaycan
Daha fazla  
Merhaba. Arkadaşlar ne yapsam bir türlü para kazanamıyorum. Eskiden çalışırken param vardı. Şimdi neredeyse dip noktadayım. Tabii babamdan alırım 100 - 150 TL gibi ama almakta istemiyorum ondan. Ne yapabilirim rica ediyorum sizden bir şekilde arbitraj gibi bir şey yapıp para kazanmak istiyorum ama bilemiyorum yani bana yardımcı olun rica ediyorum. Sağlık sorunlarım da var. Forumda konu açarken arkadaşlar da görüyor zaten. Bunları gidermek için neden babamdan para alayım?

Bakın video düzenleme diyen olacaktır programlama öğren diyen olacaktır ama PHP öğrendim bir ara yarıda bıraktım ama mesela onu geliştirmek için bile bende şöyle bir husus var birine para harcayıp o adamın bana öğretmesinden daha hızlı öğreniyorum mesela. Bunun için de bana para lazım mesela. Udemy'den öğreniyorum ama bakın birisi öğretince Hint olur Türk olur Azerbaycan türkü olur fark etmez bunlardan daha iyi öğreniyorum uzak eğitimlerden. Bu daha katkı sağlıyor bana seviyorum böyle adamlardan öğrenince. Bu yüzdenden de işin içine para giriyor. Sağlık sorunlarım var bir türlü gidip çalışabilecek bir iş de bulamıyorum. Dediğim gibi geniz akıntım var sinirlerimle oynuyor o devamlı tükürük hissi veriyor o yüzden gidemiyorum insan içerisine.

Merhaba. Arkadaşlar ne yapsam bir türlü para kazanamıyorum. Eskiden çalışırken param vardı. Şimdi neredeyse dip noktadayım. Tabii babamdan alırım 100 - 150 TL gibi ama almakta istemiyorum ondan. Ne yapabilirim rica ediyorum sizden bir şekilde arbitraj gibi bir şey yapıp para kazanmak istiyorum ama bilemiyorum yani bana yardımcı olun rica ediyorum. Sağlık sorunlarım da var. Forumda konu açarken arkadaşlar da görüyor zaten. Bunları gidermek için neden babamdan para alayım?

Bakın video düzenleme diyen olacaktır programlama öğren diyen olacaktır ama PHP öğrendim bir ara yarıda bıraktım ama mesela onu geliştirmek için bile bende şöyle bir husus var birine para harcayıp o adamın bana öğretmesinden daha hızlı öğreniyorum mesela. Bunun için de bana para lazım mesela. Udemy'den öğreniyorum ama bakın birisi öğretince hint olur Türk olur Azerbaycan türkü olur fark etmez bunlardan daha iyi öğreniyorum uzak eğitimlerden. Bu daha katkı sağlıyor bana seviyorum böyle adamlardan öğrenince. Bu yüzdenden de işin içine para giriyor. Sağlık sorunlarım var bir türlü gidip çalışabilecek bir iş de bulamıyorum. Dediğim gibi geniz akıntım var sinirlerimle oynuyor o devamlı tükürük hissi veriyor o yüzden gidemiyorum insan içerisine.

Hocam sizin için çok bir seçenek yok gibi hastalığınız çok ağır değilse bir yerde çalışmayı deniyin ben internetten ilk "düzgün" paramı işe başladıktan 1 yıl sonra almıştım hızlı para biraz zor.

Ben internetten ilk "düzgün" paramı işe başladıktan 1 yıl sonra almıştım.
Ne kadar güzel anlattın be hocam. Haklısın hem de çok. Peki bir sırr değilse nasıl başardın?

Yani kısaca elinde para biriktirdikten sonra gerisi geliyor demek istiyorsun Rufiq.

Ne kadar güzel anlattın be hocam. Haklısın hem de çok. Peki bir sırr değilse nasıl başardın?

Yani kısaca elinde para biriktirdikten sonra gerisi geliyor demek istiyorsun rufiq.

Hocamlar tüm serüvenimi anlatayım:

Zamanlar 2021 sonları Unturned diye bir oyunda sunucu açmak istiyorum para kazanmak için sunucunun teması rol yapma pluginler vs. derken benim 14 yaşındaki param 1200 TL 700'ü oraya gitti sonra bu sunucuya bir de harita yapmamız lazımdı 1200 TL de oraya lazımdı bende de bu kadar para yok annem babamdanda isteyemedim dedim bu nasıl yapılır diye başladım denemelere 3 ay geçti 6 ay geçti ilkten sunucum için bir harita yaptım ama sunucu acasım gelmiyordu artık bende bu haritayı gittim çeşitli insanlara 100 150 TL civarı sattım toplam 8-9 kişiye satmışımdır o zamanlar harçılığım çıkıyordu sonra Türkiye'deki rakiplerimi hızlı bir şekilde solladım daha fazla kendimi geliştirerek daha iyi paralar kazandım 2000-3000 tabii bunlar 3-5 aylık gelirlerim zamanla Türkiye sektörünü kendi lehime döndürmek için çeşitli harita yapımcılarını para karşılığı kendi işime kattım bu sayede tüm sektörü tekelleştirmeyi planlıyordum bana katılmayanları da piyasa tanınırlığım sayesinde fırsat vermeden işsiz bırakıyordum bu benim yerime Türkiye işlerimle ilgilenen herifler bana oradan para kazandırırken bende yurt dışına açıldım 1 yılda orada geçti şu anda orada da aynı politikayı uygulamaya çalışıyorum ve şu anda 3 haftada güzel bir iş yoğunluğu ve ufak tefek birikimle 6000 TL biriktirdim yeni trend olan hisse senedi halka arz gibi şeylerlende bunu 8000 TL'ye kadar çıkardım tamamen böyle geliştim bu size ne kadar yardımcı olur bilmeme ama hisse senetlerine bakabilirsiniz "halka arz"dan ufak tefek paralar koparabilirsiniz harçlık gibi.

Hocamlar tüm serüvenimi anlatayım:

Zamanlar 2021 sonları Unturned diye bir oyunda sunucu açmak istiyorum para kazanmak için sunucunun teması rol yapma pluginler vs. derken benim 14 yaşındaki param 1200 TL 700'ü oraya gitti sonra bu sunucuya bir de harita yapmamız lazımdı 1200 TL de oraya lazımdı bende de bu kadar para yok annem babamdanda isteyemedim dedim bu nasıl yapılır diye başladım denemelere 3 ay geçti 6 ay geçti ilkten sunucum için bir harita yaptım ama sunucu acasım gelmiyordu artık bende bu haritayı gittim çeşitli insanlara 100 150 TL civarı sattım toplam 8-9 kişiye satmışımdır o zamanlar harçılığım çıkıyordu sonra Türkiye'deki rakiplerimi hızlı bir şekilde solladım daha fazla kendimi geliştirerek daha iyi paralar kazandım 2000-3000 tabii bunlar 3-5 aylık gelirlerim zamanla Türkiye sektörünü kendi lehime döndürmek için çeşitli harita yapımcılarını para karşılığı kendi işime kattım bu sayede tüm sektörü tekelleştirmeyi planlıyordum bana katılmayanları da piyasa tanınırlığım sayesinde fırsat vermeden işsiz bırakıyordum bu benim yerime Türkiye işlerimle ilgilenen herifler bana oradan para kazandırırken bende yurt dışına açıldım 1 yılda orada geçti şu anda orada da aynı politikayı uygulamaya çalışıyorum ve şu anda 3 haftada güzel bir iş yoğunluğu ve ufak tefek birikimle 6000 TL biriktirdim yeni trend olan hisse senedi halka arz gibi şeylerlende bunu 8000 TL'ye kadar çıkardım tamamen böyle geliştim bu size ne kadar yardımcı olur bilmeme ama hisse senetlerine bakabilirsiniz "halka arz"dan ufak tefek paralar koparabilirsiniz harçlık gibi.

Yaşınızıda bilmiyorum ama kesinlikle insan yönetimini öğrenmenizi öneririm size maddi durumda bir işletme işletirken vb. çok fazla katıda bulunur bu tür bir tecrübe ve biraz batın ben çok battım rakiplerim 1000 TL fiyat veriyorsa ben 500 veriyordum ne kadar az para alsamda tek aldığım para değildi onun farkındaydım.

Yeni konular

Geri
Yukarı