Bitcoinminer virüsü nasıl temizlenir?

yuelxi

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, Windows 10 işletim sisteminde SpyHunter4 ile tarattığımda Bitcoinminer virüsü buldu. Bu virüs uzun zamandır bilgisayarımda var, bir türlü gideremedim. Program her defasında sildiğini söyleyip PC'yi yeniden başlatıyor, yeni tarama yaptığında virüs tekrar çıkıyor. Nasıl düzeltebilirim?

Ekran Alıntısı.JPG

Arkadaşlar, Windows 10 işletim sisteminde SpyHunter4 ile tarattığımda Bitcoinminer virüsü buldu. Bu virüs uzun zamandır bilgisayarımda var, bir türlü gideremedim. Program her defasında sildiğini söyleyip PC'yi yeniden başlatıyor, yeni tarama yaptığında virüs tekrar çıkıyor. Nasıl düzeltebilirim?

Eki Görüntüle 1966008
Başka bir anti-virüs yazılımıyla dener misiniz? Daha önceden hiç duymadım.

Arkadaşlar, Windows 10 işletim sisteminde spyhunter4 ile tarattığımda bitcoinminer virüsü buldu. Bu virüs uzun zamandır bilgisayarımda var, bir türlü gideremedim. Program her defasında sildiğini söyleyip PC'yi yeniden başlatıyor, yeni tarama yaptığında virüs tekrar çıkıyor. Nasıl düzeltebilirim?

Eki Görüntüle 1966008

Format kökten çözüm.

SpyHunter4. Böyle bir AV hiç duymadım. Doğrulamak için Kaspersky indirin ve tam tarama yaptırın. Görev yöneticisinde çalışsan uygulamaların SS'ini atarsanız daha iyi yardımcı olabiliriz.

Format kökten çözüm.
Elbette. Ancak Kaspersky temizleyebildiyse formata gerek kalmaz. Format her zaman son çare olmalıdır.

Avira ne kadar iyidir bilmiyorum ama şuan kurabildiğim tek program o.
Bu virüslere Adguard uzantıları sebebiyet verebilir mi?

Geri
Yukarı