Bluetooth kulaklık AUX ile kullanılınca ses kalitesi artar mı?

Ahhah

Centipat
Bildiğiniz üzere Bluetooth ile kullanılınca kulaklığın ses kalitesi düşüyor, Soundcore Q20i Bluetooth kulaklığımı AUX kablosu ile kullanırsam kalite kablolu kulaklık gibi olur mu aynı mı kalır?

Bir tık artar fakat kablolu kalitesi biraz zor hocam.

Öyle bir ses kalite. Düşüşü görmedim. Ki Apple Music ile kullandığın zaman daha bile hoş gelebilir.

Ama soruna cevap olacaksa evet bir tık daha iyi olacaktır. Ufak bir fark olur kayda değer olacağını düşünmüyorum kendi deneyimim üzerinden.

Bildiğim kadarı ile o kulaklığı AUX ile bağladığınızda gücü tamamen AUX üzerinden alıyor, yani bağladığınız cihazın AUX çıkış gücü düşük ise kulaklığın sürücülerini sürmekte yani beslemekte yetersiz kalır ve bu da Bluetooth halinden daha da düşük ses almanıza sebep olabilir. Keza Bluetooth ile alınan sesin kaliteside de cihazın ses çipi ile doğrudan ilişkili. Farkı her iki senaryoda da deneyimlemeniz daha doğru.

Öyle bir ses kalite. Düşüşü görmedim. Ki Apple Music ile kullandığın zaman daha bile hoş gelebilir.

Ama soruna cevap olacaksa evet bir tık daha iyi olacaktır. Ufak bir fark olur kayda değer olacağını düşünmüyorum kendi deneyimim üzerinden.

Apple Music PS5 sahiplerine 6 ay bedava ve MediaMarkt uygulamasından 4 ay bedava alabiliyorsunuz, Joe Rogan vs. için Spotify kullanıyordum bütün şarkılarım oradaydı ama zaten iPhone kullanıyorum Apple'a geçerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı